SZLAK ZMYSŁÓW Z JOGĄ I RELAKSACJĄ

Szlak Zmysłow z jogą i relaksacją

System interoceptywny jest podstawą naszej regulacji fizycznej i emocjonalnej, a zatem wpływa na samoregulację, myślenie społeczne, elastyczne myślenie, rozwiązywanie problemów i rozwój umiejętności społecznych.

Organizatorzy zapraszają, rodziców, nauczycieli wraz z dziećmi na ćwiczenia uważności, które mogą pomóc w poprawie świadomości interoceptywnej, pozwalając rozpoznawać ważne wewnętrzne sygnały i tworzone przez nie - emocje.

Spotkanie obejmuje 2 moduły:

1 MODUŁ: „ZMYSŁOWE" PODCHODY Dzieci będą odkrywać w formie zabawy różne zagadki naukowe Ćwiczenia będą dobre dla waszych ciał, będą bardziej skoncentrowane, co jest szczególnie korzystne dla układu nerwowego. Nasz nieustrukturyzowany styl gry pozwoli dzieciom na znaczącą interakcję z otoczeniem. Będą swobodniej myśleć, projektować własne działania i podchodzić do świata w pomysłowy sposób. Natura zbuduje pewność siebie, nauczy odpowiedzialności. Zapewni Wam inną stymulację. U nas zawsze zabieracie do domu jakieś arcydzieło! (czas trwania: ok. 60 min)

2 MODUŁ: JOGA Z RELAKSACJĄ Dzieci z rodzicami wyruszą w magiczną podróż opowiadaną ruchem, muzyką i słowem. Wykonają proste asany, ćwiczenia oddechowe, relaksację połączoną z wizualizacją, a także poćwiczą uważność i koncentrację. Na zakończenie za pomocą wody zmalują na dużej powierzchni zaczarowany świat z ich wyobraźni. Jest to czas na odpoczynek i wyciszenie.

KIEDY I GDZIE: 6 sierpnia (sobota), godzina 15:00 – 17:00 Wschodni Chillout Bar Krakowska 123, Wrocław

INWESTYCJA: 65 zł (rodzic + dziecko) W cenę wliczony jest koszt materiałów i całego przygotowania. Proszę ze sobą wziąć koce, maty oraz wodę do picia i drobne przekąski.

ZAPISY: e-mail: [email protected] telefon: 500 132 446 (Roksana) Zastrzegamy sobie prawo odwołać zajęcia, jeśli nie zbierze się grupa! Zapraszamy znajomych i przyjaciół 

Lokalizacja

Plac zabaw na ulicy Krakowskiej

Krakowska 2,  

Komentarze