Dzień dobry we Wrocławiu

Dzień dobry we Wrocławiu

Premiera publikacji. Święto Wrocławia to prawdziwa okazja, by  wszystkim dzieciom, które przyjechały do naszego kraju i mieszkają we Wrocławiu podarować „Zeszyt/pamiętnik Dzień dobry we Wrocławiu!”. Tytuł nawiązuje do wrocławskiego neonu witającego podróżnych, a pomysł publikacji odnosi się do pamiętnikarskich tradycji literackich.

Zeszyt/pamiętnik został opracowany z myślą o dzieciach w wieku 5-8 lat i jest komunikatywny w języku angielskim, ukraińskim i koreańskim oraz j. polskim. Publikacja zachęca do „zapisywania” pierwszych wrażeń z pobytu w naszym mieście, do poznania jego kultury i historii.

„Dzień dobry we Wrocławiu” to forma „książki do pisania”, którą opracował zespół redakcyjny w partnerstwie MBP im. T. Różewicza i CH Zajezdnia we Wrocławiu.

Publikacja będzie do odebrania w Mediatece pl. Teatralny 5 (podczas realizacji gry miejskiej „Poznaj Wrocław z Krasnalem Bibliofilem"), w  Centrum Biblioteczno-Kulturalnym FAMA ul. B. Krzywoustego 286 i Centrum Historii Zajezdnia ul. Grabiszyńska 184.
 

Lokalizacja

Mediateka – Miejska Biblioteka Publiczna Wrocław Filia nr 58

Pl. Teatralny 5, 50-051 Wrocław

Komentarze