SZLAK ZMYSŁÓW Z MALOWANIEM TKANIN

Szlak Zmysłów z malowaniem tkanin

Chcecie spędzić kolejny raz czas z Nami, na świeżym powietrzu? Zatem Przyroda jest dla WAS naprawdę dobrym rozwiązaniem oraz dla umysłów Waszych dzieci. Zapraszamy serdecznie rodziny z dziećmi na wspaniałą przygodę.

SZLAK ZMYSŁÓW obejmuje 2 moduły: (czas trwania całego spotkania - maksymalnie - 3 h)

MODUŁ 1 : GRA LEŚNA

MODUŁ 2 : WARSZTATY ARTYSTYCZNE

ćwiczenia będą dobre dla WASZYCH CIAŁ, będą bardziej skoncentrowane, co jest szczególnie korzystne dla dzieci z trudnościami. Nieustrukturyzowany STYL GRY pozwoli dzieciom na znaczącą interakcję z otoczeniem. Będą swobodniej myśleć, projektować własne działania i podchodzić do świata w pomysłowy sposób. Natura zbuduje pewność siebie, nauczy odpowiedzialności.

Zapewni WAM inną stymulację. Dzieci poznają technikę malowania tkanin:) Wyruszymy razem w podróż do artystycznego świata i puścimy wodze fantazji.

DLA KOGO JEST SZLAK ZMYSŁÓW?

Dla wszystkich uczestników od 3 do 8 lat z rodzicami/opiekunami O PROWADZĄCYCH: Roksana Kaca - z potrzeby wsparcia rodzin z dziećmi stworzyła markę „SZLAK ZMYSŁÓW". Pasja powstała poprzez wspieranie najbliższych w rodzinie i w potrzebie oraz zdobycie dzięki nim doświadczenia, w postaci pozytywnych zmian w organizacji i integracji układu nerwowego. Moje holistyczne podejście do życia ma na celu uświadamiać, inspirować, motywować do działania. To niepowtarzalna wiedza, oparta na przeżyciach codzienności. Biotechnolog, terapeuta i mama Huberta.

KIEDY i GDZIE? 14 MAJA (sobota),  11.00-14.00 parking przy działce-Krakowska 123 

Koszt: 50 zł ( rodzic plus dziecko) ZAPISY: 1. E-mail: [email protected] 2. Nr. Tel: 500132446 3. Wyślemy szczegóły poprzez e-mail. Stworzymy dzieciom wyjątkowe poczucie zachwytu, którego nie może zapewnić żadne inne środowisko. 

Lokalizacja

Park zabaw w Parku Wschodnim

Park Wschodni,  

Komentarze