ZNAJDŹ PODOBIEŃSTWA, NIE RÓŻNICE – SPOTKANIE Z MALEKIEM ODEHEM

Znajdź podobieństwa, nie różnice

Jak mówić o konflikcie zbrojnym? Jak reagować, gdy toczy się daleko od nas? Czy manifestacje są skuteczne? Jak mówić, by zwrócić uwagę tak zwanej opinii publicznej?

Czy da się walczyć słowami o godność i prawo do życia? Gościem spotkania będzie Malek Odeh – Palestyńczyk, student wrocławskiego Uniwersytetu Medycznego, aktywista. Punktem wyjścia do rozmowy będą krótkometrażowe filmy studentów szkoły filmowej z Palestyny.

Spotkanie poprowadzi Maciej Mandelt.

Zapisy do Przejścia Dialogu: maciej.mandelt@nomada.info.pl (proszę napisać kilka zdań, dlaczego chcesz wziąć udział w tym spotkaniu) Transmisja online na Facebooku na stronach Przejście Dialogu, Wielokultury Wrocław, Worcławskie Centrum Rozwoju Społecznego Maciej Mandelt – członek Stowarzyszenia Nomada.

Współautor publikacji z zakresu pracy ze społecznością Romów rumuńskich mieszkających w Polsce i publikacji dla pracowników socjalnych w zakresie pracy z uchodźcami. Malek Odeh – student Akademii Medycznej we Wrocławiu, aktywista, Palestyńczyk, jeden z organizatorów manifestacji solidarności z Palestyną w konflikcie izraelsko-palestyńskim.

Lokalizacja

Przejście Dialogu

Świdnicka 19,  Wrocław

Komentarze