Dźwięki natury, kolory architektury. Eko mural dla Firleja

Dźwięki natury, kolory architektury. Eko mural dla Firleja

Realizację projektu zaczynamy od konkursu na koncepcję muralu. Do końca dnia 8 września można nadsyłać prace konkursowe – zarówno w formie szkicu, dopracowanego rysunku, jak i opisu tekstowego wymarzonego malowidła. Prace należy wysłać za pomocą maila lub WeTransferu (uwaga na rozmiar pliku!) w formacie PDF/jpg/png.

Projekty należy wysyłać na adres: firlejwkontakcie@gmail.com.

Regulamin udziału w konkursie.

4 września w godzinach od 10.00 do 14.00, przygotowano warsztaty dla młodzieży, które będą doskonałą okazją do przygotowania konkursowej koncepcji.

Zapisy na warsztaty: firlejwkontakcie@gmail.com Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Zwycięski projekt muralu Gosia Kulik wyłoni w ciągu dwóch dni, a 11 września zaprosi jego Autora/Autorkę na indywidualne konsultacje.

Projekt, który wygra konkurs, po konsultacjach z artystką zostanie przeniesiony na ściany Firleja! Autor/Autorka koncepcji weźmie udział w malowaniu swojego dzieła.

Mural powstanie w dniach 17-19 września w godzinach 10.30-15.30.

19 września uroczyście zaprezentujemy nową odsłonę Firleja.

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu w ramach programu Narodowego Centrum Kultury Dom Kultury+ Inicjatywy lokalne 2021

Lokalizacja

Klub Firlej – Ośrodek Działań Artystycznych

Grabiszyńska 56, 53-504 Wrocław

Komentarze