Światowe Igrzyska Sportowe 2017

Konkurs na maskotkę The World Games 2017 [ZDJĘCIA]

Zakończył się kolejny etap konkursu na maskotkę 10. Światowych Igrzysk Sportowych The World Games, które w 2017 r. odbędą się we Wrocławiu. Do półfinału wybranych zostało 50 prac, z których jury wybierze pięć finałowych propozycji. O tym, jak będzie wyglądała maskotka igrzysk, zdecydują internauci.

  • Konkurs na maskotkę The World Games 2017

    Oto prace, które trafiły do półfinału konkursu na maskotkę The World Games 2017


W sumie do konkursu zgłoszono 620 prac, z których jury wybrało do półfinału 50 propozycji. Pięć prac, które trafią do finału, poznamy już we wtorek, 13 stycznia, podczas specjalnej konferencji prasowej, a wyboru po raz kolejny dokona konkursowe jury. Z kolei głosowanie finałowe rozpocznie się w czwartek, 15 stycznia, na stronie www.wroclaw.pl.

Wyniki głosowania na maskotkę The World Games 2017 poznamy 16 lutego. Główna nagroda przypadnie autorom pracy, która otrzyma najwięcej głosów. Nagrody czekają także na autorów dwóch kolejnych prac z największą liczbą głosów.

Nagrodą główną jest pakiet sportowo – turystyczny o wartości do 10 tys. zł, w skład którego wchodzą bilety na zawody sportowe rangi mistrzostw świata lub mistrzostw Europy odbywające się w Polsce lub w kraju ościennym dla wszystkich członków zespołu konkursowego, opiekuna zespołu i jednego opiekuna grupy, przejazd w obie strony, zakwaterowanie, wyżywienie oraz zwiedzanie lokalnych atrakcji turystycznych.

Nagrodą za II miejsce jest pakiet sportowo - turystyczny o wartości do 8 tys. zł, a za III miejsce pakiet sportowo - turystyczny o wartości do 5 tys. zł. W skład obu tych pakietów wchodzą bilety na zawody sportowe rangi mistrzostw świata lub mistrzostw Europy odbywające się w Polsce dla wszystkich członków zespołu konkursowego, opiekuna zespołu i jednego opiekuna grupy, przejazd w obie strony, zakwaterowanie, wyżywienie oraz zwiedzanie lokalnych atrakcji turystycznych.

 
 
 
 
 
 


Zgłoś uwagę