Flower Power – szalone 5. urodziny Krzywego Komina [PROGRAM, KONKURS]

Piątka symbolizuje wolność, energię, dzikie piękno, naturę i ruch – takie były lata 60. i 70. ubiegłego wieku. To właśnie w ich klimacie odbędą się 5. urodziny Krzywego Komina, który czeka na wszystkich z dobrą zabawą, muzyką, jedzeniem i nie tylko – 21 kwietnia br. 


Lata 60. i 70. ub. wieku zostaną zapamiętane jako niezwykle barwne, kontrowersyjne i zbuntowane. Artyści swoją sztuką poruszali i zmieniali spojrzenie na świat. Popkultura rozkręcała się w duchu pokoju i niczym nieorganicznej miłości. Rządziła muzyka, wolność i kwiaty. 21 kwietnia takie klimaty zapanują na wrocławskim Nadodrzu – przyjdźcie, jeśli chcecie poczuć 100% Flower Power.  

5. urodziny Krzywego Komina

5. urodziny Krzywego Komina

Eventy / Dla wszystkich
Termin 21 kwietnia 2018 od 12:00 do 18:00

Miejsce CRZ Krzywy Komin

Zobacz
Wernisaż: „Nieraz mi ręce żyją zupełnie osobno”

Wernisaż: „Nieraz mi ręce żyją zupełnie osobno”

Wernisaż / Wystawa
Termin 20 kwietnia 2018 19:00

Miejsce CRZ Krzywy Komin

Zobacz
Wernisaż: „Art. Out. Nadodrze”

Wernisaż: „Art. Out. Nadodrze”

Wernisaż / Wystawa
Termin 21 kwietnia 2018 17:00

Miejsce CRZ Krzywy Komin

Zobacz

Konkurs: Flower Power – Renowator w Akcji

Z okazji 5. Urodzin Krzywego Komina odbędzie się konkurs dla wszystkich miłośników domowych metamorfoz, DIY i rzemiosła. Do wygrania są czytnik e-booków, voucher na warsztaty „Las w słoiku” oraz „Kwiat w betonie” autorstwa wrocławskiej artystki Agaty Łoś.

Jeśli lubicie tworzyć, zmieniać i ulepszać swoje M, to ten konkurs jest właśnie dla was. Wystarczy przełać do organizatorów zdjęcie i krótki opis własnoręcznie wykonanego lub odnowionego mebla. Jeśli macie odrestaurowaną lampę, krzesło, stary fotel, stolik czy regał – pokażcie to światu i zgarnijcie supernagrody. Wszystkie formy dozwolone. Ogranicza was jedynie własna wyobraźnia i czas – bo termin nadsyłania prac mija 19 kwietnia 2018 r.Dzieła można wysyłać na: konkurs@krzywykomin.pl. Szczegółowe informacje – w regulaminie konkursu.

Wielki finał odbędzie się podczas urodzinowych wydarzeń Krzywego Komina – 21 kwietnia, w godz. 12.00-18.00. O wydarzeniu i programie czytajcie powyżej. Zgłoś uwagę