Festiwal Tańca i ostatnie dni świętowania Dni Seniora

W ten weekend kończą się Dni Seniora. To ostatnia okazja, aby skorzystać z różnych atrakcji, jakie przygotowano. Są też imprezy nie tylko dla seniorów, jak np. Festiwal Tańca Fun Fit II na Stadionie Wrocław, gdzie w sobotę będzie można obejrzeć popisy taneczne różnych zespołów dziecięcych, młodzieżowych i nie tylko. 

  • Dni Seniora 2015 baner


W programie: występy zespołów dziecięcych, młodzieżowych i senioralnych: tańce solo, w parach i w zespole. Taniec nowoczesny, ludowy, hip-hop, disco, popisy cheerliderek. Wstęp dla widzow jest wolny, więc można przyjśc z całą rodziną lub przyjaciółmi bez względu na wiek. A co jeszcze oprócz festiwalu czeka na seniorów w ten weekend?

 W piatek po południu mogą się wybrać do Centrum Kultury Agora na Finał Przeglądu Małych Form Teatralnych i Kabaretów, czyli pokazy najlepszych zespołów, w których występują seniorzy. Podczas Białej Soboty mieszkańcy starsi wiekiem mogą skorzystać z bezpłatnych badań, jakie oferuje w tym dniu Centrum Medyczne Synexus przy ul. Swobodnej 8. W niedzielę po południu wybrać sie mogą do Creatora, gdzie zostanie rozegrany turniej gry w kręgle. Wieczorem na zakończenie tegorocznych Dni Seniora odbędzie się Bal Seniora. Więcej na go.wroclaw.pl  

Dni Seniora – Wrocław 2015

Dni Seniora – Wrocław 2015

Eventy / Piknik / W plenerze / Dla seniorów / Kabaret / Show
Termin od 25 września 2015 10:00 do 11 października 2015 23:59

Miejsce różne miejsca

Zobacz


Zgłoś uwagę