Europa na widelcu – wygraj gadżety [ZAKOŃCZONY]

31 maja we Wrocławiu rozpoczyna się festiwal kulinarny Europa na widelcu. Polujecie na fantastyczne gadżety? Chętnym oddamy 3 zestawy: festiwalowy fartuch kuchenny wraz z termosem w pokrowcu.


Europa na widelcu to największy wrocławski festiwal kulinarny. Głównym punktem jest biesiada na wrocławskim Rynku, gdzie prezentowane są dania z europejskich państw. W menu nie zabraknie dań dolnośląskich, południa, północy czy wschodu Europy.

Jak co roku organizatorzy przygotowali fantastyczne gadżety. W tym konkursie oddamy 3 zestawy, w kótrych jest festiwalowy fartuch kuchenny oraz termos w eleganckim wdzianku.

Europa na Widelcu 2019

Europa na Widelcu 2019

Eventy / W plenerze / Dla wszystkich
Termin od 29 maja 2019 do 2 czerwca 2019

Miejsce Rynek we Wrocławiu

Zobacz

Jak grać?

Wystarczy odpowiedzieć na pytanie: Potrawy z ilu europejskich krajów będzie można degustować podczas wielkiej biesiady na wrocławskim Rynku 1 czerwca?

Odpowiedź wpisujemy w formularz kontaktowy, podajemy imię, nazwisko oraz telefon kontaktowy. Zestawy wygrywa co 20 osoba, która prawidłowo odpowie na pytanie. 

Konkurs trwa do piątku, 31 maja, do godz. 10.00. Zwycięzców poinformujemy telefonicznie oraz mailowo, jak odebrać nagrodęZgłoś uwagę