Europa na widelcu – wygraj gadżety [ZAKOŃCZONY]

30 maja we Wrocławiu rozpoczyna się festiwal kulinarny Europa na widelcu. Polujecie na fantastyczne gadżety? Chętnym oddamy 10 zestawów drewnianych desek do krojenia wraz z albumem „Ilustrowana historia wódki”.


Europa na widelcu to  największy wrocławski festiwal kulinarny. Głównym punktem jest biesiada na wrocławskim Rynku, gdzie prezentowane są dania z europejskich państw. W menu nie zabraknie dań dolnośląskich, norweskich greckich czy belgijskich.

Jak co roku organizatorzy przygotowali fantastyczne gadżety. W tym roku oddamy 10 zestawów drewnianych deseczek do krojenia wraz z nożem do sera. do tego dokładamy album „Ilustrowana historia wódki”.

10. Europa na Widelcu

10. Europa na Widelcu

Eventy / Jarmarki / Piknik / Widowisko / W plenerze / Dla dzieci / Dla wszystkich
Termin od 30 maja 2018 00:00 do 4 czerwca 2018 16:00

Miejsce Wrocław - różne lokalizacje wg programu dnia

Zobacz

Jak grać?

Wystarczy odpowiedzieć na pytanie: w rocznicę jakich wydarzeń organizowany jest festiwal? Odpowiedź wpisujemy w formularz kontaktowy, podajemy imię, nazwisko oraz telefon kontaktowy. Zestawy wygrywa co 15 osoba, która prawidłowo odpowie na pytanie. 

Konkurs trwa do środy, 30 maja, do godz. 12.00. Zwycięzców poinformujemy telefonicznie oraz mailowo, jak odebrać nagrodę.

Zgłoś uwagę