Edukacyjna kolorowanka z Partynic

Wrocławski Tor Wyścigów Konnych – Partynice, z myślą o najmłodszych miłośnikach koni, wydał właśnie kolorowankę. Szesnaście obrazków do pokolorowania przedstawia pełne spektrum działań wrocławskiego toru.


W związku z obostrzeniami Partynice zawiesiły zajęcia jeździeckie. Dlatego dla najmłodszych miłośników koni i jazdy konnej przygotował kolorowankę, którą można pobrać ze stroniy WTWK Partynice. Autorką ilustracji jest Wiktoria Mazur.

– Dzieci uwielbiają zwierzęta, dlatego postanowiliśmy w formie przystępnej dla najmłodszych pokazać, jak wygląda życie koni na Partynicach. Wszystkie rysunki zostały opatrzone krótkimi opisami. Dzieci dowiedzą się z nich m.in.: jak wygląda dzień wyścigowy, w jaki sposób należy pielęgnować konie, jak wygląda nauka jazdy konnej, czy też kim był najbardziej znany partynicki koń – Damar – mówi Agata Więckowiak z WTWK Partynice.

 

Po zniesieniu obostrzeń kolorowanka będzie dostępna w formie drukowanej na terenie Wyższej Szkółki Jazdy Konnej w części rekreacyjnej kompleksu oraz podczas wydarzeń organizowanych przez Wrocławski Tor Wyścigów Konnych – Partynice.

materiały prasoweZgłoś uwagę