Dzień Dziecka Wrocław 2015 – imprezy [PROGRAM]

Pierwszy czerwca to jeden z najbardziej oczekiwanych przez dzieci dzień w roku. A dorośli prześcigają się w pomysłach, jak zorganizować najmłodszym Dzień Dziecka. Gdzie pójść na Dzień Dziecka we Wrocławiu? Sprawdź program imprez.


Chcesz zgłosić swoje wydarzenie?

Skorzystaj z naszego formularza:

Piątek, 29 maja 2015r.

 

Wrocławskie Promocje Dobrych Książek

Wrocławskie Promocje Dobrych Książek

czwartek-niedziela 29-30 maja, Wrocławskie Centrum Kongresowe, ul. Wystawowa 1, godz. 11.00-18.00, piątek do godz. 19.00, w sobota do godz. 23.00

Na targach książki blisko 30 wydawców, w tym premiery i spotkania z autorami, m.in. Piotrem Sommerem, Iwoną Chmielewską. Warsztaty zaplanowano na wszystkie dni – będą kulinarne (z Joanną Krzyżanek, autorką książek o Cecylce Knedelek) i plastyczne (z Tomaszem Brodą, który nie tylko ilustruje, ale potrafi wyczarować cuda z przedmiotów codziennego użytku) i kreatywnego pisania (z Martą Mizuro, wrocławianką i autorką poczytnych kryminałów).

Do tego w piątek m.im.:

 • 15.00-18.00 Bajarze czytają bajki – scena. Każde dziecko może do niego podejść ze swoją ulubioną książką i posłuchać.
 • 15.30-17.30 Zagrajmy w literaturę – gry planszowe (od 3 lat), Festiwal Literatury dla Dzieci na Targach Książki dla Dzieci i Młodzieży „Dobre Strony”

Pełny program tutaj

 

Dzień Dziecka w aquaparku

Dzień Dziecka w Aquaparku Wrocław

W dniach 30-31.05 plac zabaw przeznaczony jest tylko dla dzieci od 8-12 r.ż., w pozostałe dni – od 8 r.ż. w górę.

Uwaga! Atrakcja tylko dla osób umiejących pływać, dostępna w cenie biletu do Basenów Rekreacyjnych. 

 

Trzeci Przegląd Nowego Teatru dla Dzieci

Trzeci Przegląd Nowego Teatru dla Dzieci

29 maja-5 czerwca, Wrocławski Teatr Lalek

Młodzi widzowie będą mogli od 29 maja do 3 czerwca oglądać spektakle przygotowane specjalnie dla nich, brać udział w warsztatach i spotykać się z artystami.

Integralną częścią Przeglądu jest plenerowy, ogólnodostępny i interdyscyplinarny OGRÓD SZTUK, w ramach którego każdego dnia odbywają się bezpłatne autorskie warsztaty z różnych dziedzin sztuki. Do ich prowadzenia i zaproszono młodych artystów, którzy równolegle ze swoją aktywnością artystyczną realizują się w pracy z dziećmi i młodzieżą.

W programie Przeglądu znalazło się 9 spektakli gościnnych (w tym jedna z najgłośniejszych inscenizacji czeskich „Ostatnia sztuczka Georges’a Meliesa w reż. Jiri’ego Havelki, spektakle z Sosnowca, Białegostoku, Szczecina) i cztery Wrocławskiego Teatru Lalek.

Bilety w cenie 25 zł, 20 zł i grupowe 15 zł, zapisywać na warsztaty: widownia@teatrlalek.wroclaw.pl

Program na stronie

 

Dzień Dziecka w Magnolia Park

Dzień Dziecka w Magnolia Park

od piątku (29 maja) do 3 czerwca, wstęp wolny

Uczestnicy Dnia Dziecka w Magnolia Park już od piątku będą mogli spróbować swoich sił aż w ośmiu labiryntach. Sporym wyzwaniem może okazać się pokonanie labiryntu kreteńskiego, w którym - według greckiego mitu - uwięziony został Minotaur. Dodatkowo pojawi się labirynt cyfrowy, gdzie punktowana będzie umiejętność liczenia. W innych labiryntach o sukcesie dotarcia do celu zadecyduje umiejętność dobrej orientacji w terenie. Na tym nie koniec - uczestnicy szarad będą mogli zagrać w przestrzenne szachy. W Magnolia Park nie zabraknie znanych i lubianych gier - jengi i domina, chińskich gier logicznych (tworzenie figur z klocków geometrycznych), a także dużych puzzli. Jednak największą atrakcją ma szansę okazać się labirynt o powierzchni ponad 70 mkw i wysokości przekraczającej 1,5 metra. Budowla stanie na piazzy przed galerią handlową od strony ul. Legnickiej.

Udział w rodzinnych szaradach to też szansa na wygranie nagród - oryginalnego domina lub upominków przygotowanych przez najemców. Wystarczy zrobić zakupy za min. 100 zł i poprawnie ułożyć hasło konkursowe. Następnie, z wypełnionym kuponem, zgłosić się do punktu informacyjnego po odbiór nagrody. Liczy się refleks - upominki czekają na 100 pierwszych osób.

 

Sobota, 30 maja 2015r.

 

Dzień Dziecka w Światowidzie

Dzień Dziecka w Światowidzie

godz. 10.00, ul. Sempołowskiej 54a- boisko przy ODT Światowid i SP 91, wstęp wolny

Na przyległym do Światowida i szkoły boisku czekać będzie na Was mnóstwo atrakcji i niespodzianek: występy na plenerowej scenie, konkursy z nagrodami, warsztaty artystyczne i konkurencje sportowe.

 

Muzyczny Trzepak i inne atrakcje dla dzieci w Capitolu na 25-lecie samorządu.

Muzyczny Trzepak i inne atrakcje dla dzieci w Capitolu na 25-lecie samorządu

godz. 10.00-14.00, Teatr Muzyczny Capitol, wstęp bezpłatny

Teatr zaprasza do zwiedzania teatralnych wnętrz. Aktorzy Capitolu będą tworzyć z dziećmi mini-orkiestrę na Muzycznym Trzepaku i czytać dzieciom na głos, dorośli mogą w tym czasie odpocząć na zielonym tarasie lub zajrzeć na obie widownie teatru. Na chętnych czeka Puk Point - grająca ściana w narożniku Podwórka. Goście będą mogli sprawdzić, jak brzmi budynek i zagrać na ścianie, opatrzonej przetwornikami dźwięku i wyposażonej w filcową pałkę. Aktorzy Capitolu – Tomasz Leszczyński i Łukasz Wójcik – pośpiewają i zagrają razem z dziećmi (o godz. 12.30 i 13.30)
CZYTANIE
11.00 dla dzieci najmłodszych "Proszę mnie przytulić", czyta Błażej Wójcik
12.00 dla dzieci 6-8 lat "Książę w cukierni", czytać Konrad Imiela
13.00 dla dzieci 8-11 lat "Jego Wysokość Longin", czytać Adrian Kąca

W punkcie bookcrossingu czekać będą także książeczki dla dzieci – do poczytania i do zabrania ze sobą - zachęcamy do przyniesienia swoich i wymiany. W programie także bańki mydlane, gry planszowe, balony z Kurzym Dydkiem, rysowanie, a nawet… pingwiny, z którymi można będzie zrobić sobie zdjęcie.
Goście będą mogli spocząć na wygodnym leżaku na zielonym tarasie i zrelaksować się słuchając tematów muzycznych ze spektakli Capitolu. Seanse odbywać się będą co pół godziny, ostatni rozpocznie się o godz. 13.30.

 

Festyn \" data-mce-src=

Festyn "Dzieci dzieciom"

sobota 30 maja, godz. 11.00, Park Południowy (scena i plac przy pomniku Chopina)

Rada Osiedla Borek i  Młodzieżowy Dom Kultury Wrocław-Krzyki zapraszają całe rodziny na Festyn „Dzieci dzieciom” w Parku Południowym.

Będziemy świętować Dzień Dziecka i dobrze się bawić! Na letniej, plenerowej scenie zaprezentują się młodzi artyści z MDK-Krzyki, Teatr Arka oraz Zespół z Monaru. Pod sceną będzie miejsce, w którym każda artystyczna dusza znajdzie coś dla siebie; odbędą się niezwykłe warsztaty plastyczne, przygotowane przez profesjonalną kadrę MDK-Krzyki, Galeria parkowa oraz szachy na powietrzu. Będzie też okazja oznakować swój rower i spotkać Komisarza Lwa. A wszystko to w pięknym, zielonym otoczeniu Parku Południowego.

 

Dzień Dziecka w Muzeum Narodowym we Wrocławiu

Dzień Dziecka w Muzeum Narodowym we Wrocławiu

30 maja, godz. 10.00, 12.00, 16.00

Motywem przewodnim warsztatów przygotowanych przez Barbarę Przerwę będzie "pyszny" wiersz Juliana Tuwima Dyzio marzyciel. W czasie spotkania uczestnicy będą podziwiać malarstwo krajobrazowe i zbierać pomysły, jak namalować niebo i chmury. W części warsztatowej zdobyte doświadczenia wykorzystają do namalowania farbami nieba pełnego słodyczy. Dla każdego uczestnika zajęć przewidziano słodką niespodziankę.

Warsztaty dla dzieci w wieku od 5 do 12 lat. Wstęp wolny. Zapisy od 18.05 pod nr. tel. 71 372 51 48.  

 

Dzień Dziecka w Kinie Nowe Horyzonty

Dzień Dziecka w Kinie Nowe Horyzonty

sobota 30 maja-wtorek 2 czerwca, bilety 12 zł (opiekunowie grup wstęp bezpłatny)

Festiwal Filmowy Kino Dzieci i SPInka Film Studio zapraszają na spotkania z bohaterami Astrid Lindgren: dziećmi z Bullerbyn, waleczną Ronją, skrzata Nilsa, Rasmusa.

PROGRAM 

30 maja (sobota)

 • godz. 10.00 Dzieci z Bullerbyn (wiek 6+)
 • godz. 12.00 Nils Paluszek (wiek 6+)
 • godz. 14.00 Ronja, córka zbójnika (wiek 9+)

 

Długi Dzień Dziecka w Multikinie

Długi Dzień Dziecka w Multikinie

Z okazji Dnia Dziecka na najmłodszych kinomanów w Multikinie będą czekały najnowsze premiery filmowe oraz atrakcje. W dniach od 30 maja do
1 czerwca w repertuarze znajdą się: „Rechotek”, „Kraina Jutra”, „Kapitan Szablozęby i skarb piratów” oraz „Sekrety morza”, „Dom”, „Ups! Arka odpłynęła”, „SpongeBob: Na suchym lądzie”, „Kopciuszek”, „Pingwiny z Madagaskaru”. Poza najpopularniejszymi animacjami w kinach sieci Multikino dzieci będą mogły wziąć udział w licznych animacjach, konkursach oraz zabawach.

Szczegółowy repertuar dostępny na www.multikino.pl

 

Wrocławskie Promocje Dobrych Książek

Wrocławskie Promocje Dobrych Książek

Wrocławskie Centrum Kongresowe, ul. Wystawowa 1, w sobota godz. 11.00-23.00

Na targach książki blisko 30 wydawców, w tym premiery i spotkania z autorami, m.in. Piotrem Sommerem, Iwoną Chmielewską. Warsztaty zaplanowano na wszystkie dni – będą kulinarne (z Joanną Krzyżanek, autorką książek o Cecylce Knedelek) i plastyczne (z Tomaszem Brodą, który nie tylko ilustruje, ale potrafi wyczarować cuda z przedmiotów codziennego użytku) i kreatywnego pisania (z Martą Mizuro, wrocławianką i autorką poczytnych kryminałów).

sobota m.in:

 • 11.00-13.00 Teatrzyk kamishibai i warsztaty plastyczne dla dzieci, Miejska Biblioteka Publiczna.
 • 13.00 Warsztaty kulinarne - dekorowanie ciasteczek lukrem. dzieci samodzielnie udekorują ciastka. Nauczą się, jak najprościej i samodzielnie zrobić lukier, a w prezencie otrzymają przepis-kolorowankę i łamigłówki. 
 • 15.00-16.00 Warsztaty „W aeroplanie”. Stworzenie mapy Wrocławia z lotu ptaka. Inspiracja wierszem Juliana Tuwima
 • 18.00-19.30 Czytanki po zmroku w ramach Europejskiej Nocy Literatury – Baśnie afrykańskie i zwiedzanie obiektu z przewodnikiem, Afrykarium (4-7 lat)
 • 21.30 „Piękna i bestia” - pokaz specjalny fontanny multimedialnej, Pergola. Po pokazie zapraszamy na nocne buszowanie wśród stoisk – targi będą otwarte do 23.00. 

Pełny program tutaj

 

Dzien Dziecka w La Rosa Negra

Dzien Dziecka w La Rosa Negra

sobota 30 maja, gody. 11.30-14.30, ul.Kruszwicka 26/28, wstęp wolny

Partner miasta Wrocław w ramach miesiąca rodziny zprasza na Dzień Dziecka

Program:

 • 11.30-12.15 judo na wesoło
 • 12.30-13.15 joga dla dorosłych i dzieci
 • 12.30-13.15 zajęcia taneczne happy mix
 • 13.30-14.30 joga dla nastolatków
 • 12.30-13.15 latynoskie rytmy dla rodziców czekających na swoje dzieci.

 

\" data-mce-src=

"Baśń o niesfornej Marcie" - spektakl dla dzieci we Wrocławskim Klubie Anima

sobota 30 maja, godz. 15.00, ul.Pilczycka 47, wstęp wolny.

Spektakl odbędzie się po Festiwalu Piosenki Dziecięcej. Przedstawienie ma na celu pokazanie dzieciom do czego prowadzi lenistwo i jak może się skończyć robienie bałaganu wokół siebie. Sztuka to w pełni profesjonalne przedstawienie teatralne, zrealizowane z udziałem aktorów z PWST we Wrocławiu, przy użyciu barwnej scenografii, specjalnie skomponowanej muzyki oraz fachowego oświetlenia. Spektakl dostarcza najmłodszym całkiem innych wrażeń niż niewielkie formatowo teatrzyki objazdowe.

 

TANECZNY I SPORTOWY DZIEŃ DZIECKA W ARKADACH WROCŁAWSKICH

TANECZNY I SPORTOWY DZIEŃ DZIECKA W ARKADACH WROCŁAWSKICH

sobota 30 maja, godz. 12.00 na poziomie „0”

Na warsztatach taneczno-ruchowych mali studenci Arkadowego Uniwerku zaproszeni zostaną do wspólnej zabawy oraz ćwiczeń ruchowych. Nie zabraknie aerobiku, zabawy z hula-hop oraz popularnej gry twister. Żacy poczują się jak prawdziwi sportowcy, biorąc udział w mini olimpiadzie, podczas której będą musieli pokonać szereg sportowych konkurencji. Pod okiem instruktora tańca poznają podstawowe kroki poleczki oraz nauczą się tańczyć rock&rolla. Zajęciom towarzyszyć będą także profesjonalne pokazy tańców latynoamerykańskich.

 

Dzień Dziecka w Księgarniach Matras

Dzień Dziecka w Księgarniach Matras

sobota 30 maja, godz. 13.00-19.00, księgarnia w Galerii Magnolia Park, wstęp wolny.

Dla najmłodszych czytane będą najciekawsze bajki i opowiadania, a animatorzy zachęcą do wspólnej zabawy przy grach edukacyjnych. 

Zainteresowane dzieci mogą wziąć udział w kalamburach literackich oraz tworzeniu ilustracji do ulubionych książek. Na wszystkich najmłodszych będą czekać słodkie niespodzianki oraz dodatkowa atrakcja w postaci możliwości pomalowania twarzy i przeistoczenia się w postać z ulubionej bajki.

 

Świnka Peppa na Dzień Dziecka w Pasażu Grunwaldzkim

Świnka Peppa na Dzień Dziecka w Pasażu Grunwaldzkim

sobota 30 maja, godz. 12.00-18.00, poziom „0”, przy scenie, wszystkie atrakcje są bezpłatne

Podczas sobotniego spotkania na scenie odgrywany będzie spektakl parateatralny „Peppa kocha dzieci” przeplatany muzyką z kreskówki. Świnka porwie też uczestników do wspólnego tańca, nauki piosenek i radosnej ciuchci. Każdy będzie mógł zrobić sobie zdjęcie z różową gwiazdą w prawdziwym studiu fotograficznym, pobawić się z Peppą na placu zabaw, ułożyć wielkie puzzle „Peppa Pig” i pod okiem animatorów zagrać w planszówki. Przez cały dzień będzie można też wziąć udział w grze na wielkiej planszy, podziwiać balonowe zoo oraz w kinie Świnki Peppy obejrzeć jej przygody na dużym ekranie. W Pasażu powstanie też specjalne miejsce, w którym każdy maluch z pomocą plastyka będzie mógł upodobnić się do jednego z bohaterów serialu, a także stworzyć własne rysunki. Nie zabraknie również zabaw z nagrodami oraz rodzinnego konkursu z nagrodą główną – wycieczką z Biurem Podróży ITAKA.

 

Bajkowe samoloty wylądują w Bielanach Wrocławskich

Bajkowe samoloty wylądują w Bielanach Wrocławskich

sobota-niedziela, godz. 12.00-18.00, Auchan Bielany, wstęp wolny

Lot nurkujący czy korkociąg – która z technik pozwoli uzyskać więcej punktów w grze? Przekonają się o tym wszystkie maluchy, które w najbliższy weekend odwiedzą Park Handlowy Auchan Bielany. Z okazji Dnia Dziecka w pasażu galerii każdy będzie miał okazję zagrać w gry planszowe, których bohaterami są główne postaci z superprodukcji Disney’a pt. „Samoloty”.

Na specjalnych matach do gry maluchy będą mogły się zmierzyć w różnorodnych zabawach. W pasażu galerii dostępne będą również stanowiska, gdzie będzie można poznać różnorodne gry planszowe, wziąć udział w warsztatach plastycznych, a także spróbować swoich sił w zabawie Alias.

 

Dzień Dziecka w aquaparku

Dzień Dziecka w Aquaparku Wrocław

W dniach 30-31.05 plac zabaw przeznaczony jest tylko dla dzieci od 8-12 r.ż., w pozostałe dni – od 8 r.ż. w górę.

Uwaga! Atrakcja tylko dla osób umiejących pływać, dostępna w cenie biletu do Basenów Rekreacyjnych. 

 

Trzeci Przegląd Nowego Teatru dla Dzieci

Trzeci Przegląd Nowego Teatru dla Dzieci

29 maja-5 czerwca, Wrocławski Teatr Lalek

Młodzi widzowie będą mogli od 29 maja do 3 czerwca oglądać spektakle przygotowane specjalnie dla nich, brać udział w warsztatach i spotykać się z artystami.

Integralną częścią Przeglądu jest plenerowy, ogólnodostępny i interdyscyplinarny OGRÓD SZTUK, w ramach którego każdego dnia odbywają się bezpłatne autorskie warsztaty z różnych dziedzin sztuki. Do ich prowadzenia i zaproszono młodych artystów, którzy równolegle ze swoją aktywnością artystyczną realizują się w pracy z dziećmi i młodzieżą.

W programie Przeglądu znalazło się 9 spektakli gościnnych (w tym jedna z najgłośniejszych inscenizacji czeskich „Ostatnia sztuczka Georges’a Meliesa w reż. Jiri’ego Havelki, spektakle z Sosnowca, Białegostoku, Szczecina) i cztery Wrocławskiego Teatru Lalek.

Bilety w cenie 25 zł, 20 zł i grupowe 15 zł, zapisywać na warsztaty: widownia@teatrlalek.wroclaw.pl

Program na stronie

 

Zostań małym architektem w Galerii Dominikańskiej

Zostań małym architektem w Galerii Dominikańskiej

Galeria Dominikańska oraz Centrum Poznawcze Hali Stulecia zapraszają najmłodszych. W tym czasie Galeria zmieni się w raj nowoczesnych technologii. Mali Architekci będą mogli m.in. poznać działanie drukarek 3D tworzących czekoladowe smakołyki, wziąć udział w warsztatach konstruktorskich czy nawet zaprojektować własne miasto. Nie zabraknie też licznych konkursów. Zarówno dorośli, jak i dzieci będą mogli zobaczyć, jak pracują nowoczesne drukarki 3D, jakie dają możliwości i do jakich projektów są dziś wykorzystywane. Ponadto dzieci podczas weekendowych warsztatów konstrukcyjnych stworzą swoją własną „architekturę podwórka” oraz projekt miasta, w którym każdy znajdzie dobre miejsce dla siebie, by czuć się szczęśliwym. Mali goście Galerii będą też mogli wziąć udział w konkursie budowy domków 3D na czas z nagrodami.

1 czerwca dzieci same zaproponują, jak mogłoby wyglądać miasto przyjazne dzieciom w ramach warsztatów „Miasto dzieci”. Tego dnia będzie można również spróbować smakołyków z czekolady wydrukowanych wprost z drukarki 3D.

 

Dzień Dziecka w Magnolia Park

Dzień Dziecka w Magnolia Park

od piątku (29 maja) do 3 czerwca, wstęp wolny

Uczestnicy Dnia Dziecka w Magnolia Park już od piątku będą mogli spróbować swoich sił aż w ośmiu labiryntach. Sporym wyzwaniem może okazać się pokonanie labiryntu kreteńskiego, w którym - według greckiego mitu - uwięziony został Minotaur. Dodatkowo pojawi się labirynt cyfrowy, gdzie punktowana będzie umiejętność liczenia. W innych labiryntach o sukcesie dotarcia do celu zadecyduje umiejętność dobrej orientacji w terenie. Na tym nie koniec - uczestnicy szarad będą mogli zagrać w przestrzenne szachy. W Magnolia Park nie zabraknie znanych i lubianych gier - jengi i domina, chińskich gier logicznych (tworzenie figur z klocków geometrycznych), a także dużych puzzli. Jednak największą atrakcją ma szansę okazać się labirynt o powierzchni ponad 70 mkw i wysokości przekraczającej 1,5 metra. Budowla stanie na piazzy przed galerią handlową od strony ul. Legnickiej.

Udział w rodzinnych szaradach to też szansa na wygranie nagród - oryginalnego domina lub upominków przygotowanych przez najemców. Wystarczy zrobić zakupy za min. 100 zł i poprawnie ułożyć hasło konkursowe. Następnie, z wypełnionym kuponem, zgłosić się do punktu informacyjnego po odbiór nagrody. Liczy się refleks - upominki czekają na 100 pierwszych osób.

 

Niedziela, 31 maja 2015r.

 

Dzień Dziecka w Muzeum Narodowym we Wrocławiu

Dzień Dziecka w Muzeum Narodowym we Wrocławiu

 

godz. 10.00, 11.30, 14.00, 15.30
 „O złotniku, kowalu i metalach w blasku ognia”
 - zabawa plastyczna dla dzieci w wieku 3-5 lat
W trakcie zwiedzania wystawy czasowej „Stwórcze ręce” dzieci będą poszukiwać złotych aniołów, zielonego Neptuna i mężczyzny z prosięciem, rozwiążą też kilka zagadek dotyczących pracy złotnika i kowala. W blasku złota i wśród ornamentów wykutych w metalu poszukają inspiracji do działań plastycznych.

Wstęp z biletem za 15 zł. Zapisy w Dziale Oświatowym od 25 maja w godz. 9.00-15.00, tel.: 71 372 51 48.

 

AQUAPARK FAMILY CUP

AQUAPARK FAMILY CUP

31 maja, godz. 12.00-14.00

Do udziału w emocjonującej pływackiej sztafecie zapraszamy rodzinne zespoły kochające aktywny wypoczynek.

Warunkiem jest skompletowanie 3-osobowej drużyny, w której co najmniej jedna osoba nie ukończyła 12 roku życia oraz dokonanie rezerwacji mailowej informacja@aquapark.wroc.pl.

Wszyscy zawodnicy będą musieli kolejno przepłynąć 25-metrowy Basen Sportowy stylem dowolnym (minimum dwa style pływackie).

Do wygrania:

 • puchary Aquapark Family Cup dla trzech pierwszych drużyn
 • całodniowe zaproszenia rodzinne do kompleksu Basenów Rekreacyjnych dla finalistów
 • dyplomy dla wszystkich uczestników

Udział w Family Cup jest bezpłatny (w tym czasie basen będzie nieczynny dla klientów niebiorących udziału w sztafecie).

 

Dzień Dziecka w Kinie Nowe Horyzonty

Dzień Dziecka w Kinie Nowe Horyzonty

sobota 30 maja-wtorek 2 czerwca, bilety 12 zł (opiekunowie grup wstęp bezpłatny)

Festiwal Filmowy Kino Dzieci i SPInka Film Studio zapraszają na spotkania z bohaterami Astrid Lindgren: dziećmi z Bullerbyn, waleczną Ronją, skrzata Nilsa, Rasmusa.

PROGRAM

31 maja (niedziela)

 • godz. 10.00 Nowe przygody dzieci z Bullerbyn (wiek 6+)
 • godz. 12.00 Madika z Czerwcowego Wzgórza(wiek 7+)
 • godz. 14.00 Rasmus włóczęga (wiek 8+)
 • godz. 16.00 Jesteś szalona Madiko (wiek 7+)

 

Filharmonia Familijna: „Najsłynniejsze utwory muzyki poważnej”. Koncert z okazji Dnia Dziecka

Filharmonia Familijna: "Najsłynniejsze utwory muzyki poważnej". Koncert z okazji Dnia Dziecka

godz. 11.00 oraz 13.30, Filharmonia Wrocławska, bilety 15/25 zł, na godzinę przed koncertem uruchomiona zostanie sprzedaż wejściówek (miejsca stojące) w cenie 10 zł

Podczas koncertu fantastyczny muzyczny wehikuł czasu zabierze młodych słuchaczy do Wenecji, która w XVIII wieku była bardzo bogatym i zamożnym miastem. Stanowiła ona ważne centrum muzyczne i kulturowe. Tam urodził się wybitny skrzypek i kompozytor Antonio Vivaldi. Podczas koncertu usłyszymy jego najsłynniejsze dzieło – cztery koncerty skrzypcowe zwane Cztery pory roku. Na koncercie dowiemy się, jak Vivaldi, inspirując się przyrodą, imitował muzyką głosy natury – śpiew ptaków, szczekanie psów, odgłosy burzy czy polowanie. Poznamy rodzinę instrumentów smyczkowych oraz klawiszowych i dowiemy się, jaką rolę odgrywały w zespole muzycznym w XVIII wieku.

 

Wrocławskie Promocje Dobrych Książek

Wrocławskie Promocje Dobrych Książek

Wrocławskie Centrum Kongresowe, ul. Wystawowa 1, godz. 11.00-18.00

Na targach książki blisko 30 wydawców, w tym premiery i spotkania z autorami, m.in. Piotrem Sommerem, Iwoną Chmielewską. Warsztaty zaplanowano na wszystkie dni – będą kulinarne (z Joanną Krzyżanek, autorką książek o Cecylce Knedelek) i plastyczne (z Tomaszem Brodą, który nie tylko ilustruje, ale potrafi wyczarować cuda z przedmiotów codziennego użytku) i kreatywnego pisania (z Martą Mizuro, wrocławianką i autorką poczytnych kryminałów).

niedziela m.in: 

 • 10.00-11.00 Budujemy planetę Małego Księcia, Targi Książki dla Dzieci i Młodzieży Dobre Strony, WCK (od 3 lat), 
 • 11.00-14.00 Bajarze czytają bajki. Każde dziecko może do niego podejść ze swoją ulubioną książką i posłuchać.
 • 13.30-13.30 Warsztaty dla dzieci "Z psem za pan brat" czyli bezpieczne obcowanie z czworonożnym przyjacielem – prowadzenie Krzysztof Tatar

Pełny program tutaj

 

Piknik rodzinny w Ram Pam Poni

Piknik rodzinny w Ram Pam Poni

niedziela 31 maja, godz. 12.00-18.00, ul. Nasienna 10 - Maślice, wstęp wolny

W programie m.in.:

 • zabawy sportowe na świeżym powietrzu: strzelanie z łuku, przeciąganie liny, joga dla dzieci i dorosłych
 • skręcanie baloników i pokaz baniek mydlanych
 • występ clowna
 • zajęcia plastyczne ze Zbigniewem Stanisławskim, współtwórcą bajki "Bolek i Lolek"
 • konkursy z nagrodami dla dzieci
 • strefa dla rodzica

Dodatkowo: wymiana zabawek - wymień swoją starą zabawkę na nową, grill z kiełbaskami, malowanie twarzy, doczepianie kolorowych warkoczyków, loteria, domowe ciasto, wata cukrowa* (dodatkowo płatne).

 

Dzień Dziecka na Stadionie Wrocław: \" data-mce-src=

Dzień Dziecka na Stadionie Wrocław: "Kim zostanę, gdy dorosnę..."

niedziela 31 maja, esplanada stadionu na wysokości trybuny D, godz. 12.00-17.00, wstęp wolny

Impreza ma za zadanie pobudzić wyobraźnię najmłodszych i zachęcić do poznania przedstawicieli różnych zawodów oraz pokazać, że praca może być również pasją.

W programie m.in. 
• spotkanie z piłkarzami Śląska Wrocław
• otwarta trybuna stadionu
• spotkanie z zawodnikami Panthers Wrocław 
•  mini tor gokartowy i wyścigi gokartów
•  pokazy i warsztaty taneczne
•  zajęcia i zawody sportowe
•  gry planszowe
•  laboratorium młodego chemika

oraz wiele innych zabaw i konkursów z nagrodami. Podczas imprezy będzie można również spróbować swoich sił na slackline, rozpiętej na kilkunastu centymetrach nad ziemią taśmie do ćwiczenia równowagi.

Wejście na stadion od ul. Lotniczej i Królewieckiej. Dodatkowo otwarte będzie również zejście na tor gokartowy oraz zejście do strefy piknikowania i grillowania, czyli pasa zieleni za stadionem, na którym można rozłożyć koce i legalnie rozpalić grilla. Dostępny będzie również darmowy parking  na ul. Królewieckiej.

 

Odra River Cup 2015

Dzień Dziecka na Politechnice Wrocławskiej

godz. 11.00, nabrzeże Odry przy Politechnice Wrocławskiej, wybrzeże Wyspiańskiego, wstęp wolny

Wśród atrakcji:

 • Pokaz iluzjonisty
 • Wyścigi smoczych łodzi
 • Zabawy popularnonaukowe
 • Atrakcje sportowe
 • Rodzinny koncert Kasi Klich „Bajkowa Drużyna”, godz. 13.00
 • Bezpłatne rejsy statkiem
 • A ponadto gry, pokazy i konkursy przygotowane przez koła naukowe Politechniki Wrocławskiej, grill, dmuchane zamki i zjeżdżalnie, tor wodny

 

Dzień Dziecka na Wyspie Słodowej w ramach Miesiąca Rodziny

Dzień Dziecka na Wyspie Słodowej w ramach Miesiąca Rodziny

godz. 13.00-19.00, wstęp wolny
Wśród atrakcji m.in.:
 • warsztaty artystyczne w języku angielskim, 
 • zajęcia z norweskiego,
 • nauka pisania w języku japońskim,
 • ogrody edukacyjne,
 • warsztaty kulinarne,
 • labirynt wiedzy,
 • stroje historyczne z różnych epok,
 • budowanie robotów,
 • dmuchańce,
 • Szpital Pluszowego Misia,
 • miasteczko sportowe (ringo, łuki, bule, slackline, trickboard, siatkówka, przeciąganie liny)

Przez cały czas trwania pikniku funkcjonować będzie informacyjne miasteczko rodzinne, w którym specjaliści udzielą porad m.in. z zakresu profilaktyki zdrowia, wychowania i opieki nad dziećmi, a także różnych form wsparcia instytucjonalnego dla rodzin.

 

Dzień Dziecka w Aquaparku Wrocław

Dzień Dziecka w Aquaparku Wrocław

Do 31 maja  plac zabaw przeznaczony jest tylko dla dzieci od 8-12 r.ż., w pozostałe dni – od 8 r.ż. w górę.

Uwaga! Atrakcja tylko dla osób umiejących pływać, dostępna w cenie biletu do Basenów Rekreacyjnych. 

 

Bajkowe samoloty wylądują w Bielanach Wrocławskich

Bajkowe samoloty wylądują w Bielanach Wrocławskich

sobota-niedziela, godz. 12.00-18.00, Auchan Bielany, wstęp wolny

Lot nurkujący czy korkociąg – która z technik pozwoli uzyskać więcej punktów w grze? Przekonają się o tym wszystkie maluchy, które w najbliższy weekend odwiedzą Park Handlowy Auchan Bielany. Z okazji Dnia Dziecka w pasażu galerii każdy będzie miał okazję zagrać w gry planszowe, których bohaterami są główne postaci z superprodukcji Disney’a pt. „Samoloty”.

Na specjalnych matach do gry maluchy będą mogły się zmierzyć w różnorodnych zabawach. W pasażu galerii dostępne będą również stanowiska, gdzie będzie można poznać różnorodne gry planszowe, wziąć udział w warsztatach plastycznych, a także spróbować swoich sił w zabawie Alias.

 

Dzień Dziecka w Teatrze Lalek - przedstawienia plenerowe

Dzień Dziecka w Teatrze Lalek - przedstawienia plenerowe

niedziela 31 maja, godz. 12.00 i 18.00

MAGICZNY TEATRALNY AUTOMAT - Spektakl familijny w plenerze

Teatro Tatro (Nitra)

Interaktywne widowisko plenerowe inspirowane igrzyskami olimpijskimi. Widzowie proszeni są o uruchamianie „teatralnego automatu”, który wskazuje, jaką dyscyplinę sportową mają w danej chwili odegrać aktorzy. Kultowy słowacki zespół Teatro Tatro w swojej najlepszej formie bawi, zaskakuje i imponuje sprawnością fizyczną. Spektakl grany jest w teatralno-cyrkowym wozie zaprojektowanym przez znanego artystę Františka Liptáka.

„Zázračný divadelný automat” był prezentowany podczas Zimowych Igrzysk Olimpijskich w Vancouver (2010), gdzie został nagrodzony przez dziennikarzy złotym medalem Igrzysk Kulturalnych.

 

Zostań małym architektem w Galerii Dominikańskiej

Zostań małym architektem w Galerii Dominikańskiej

Galeria Dominikańska oraz Centrum Poznawcze Hali Stulecia zapraszają najmłodszych. W tym czasie Galeria zmieni się w raj nowoczesnych technologii. Mali Architekci będą mogli m.in. poznać działanie drukarek 3D tworzących czekoladowe smakołyki, wziąć udział w warsztatach konstruktorskich czy nawet zaprojektować własne miasto. Nie zabraknie też licznych konkursów. Zarówno dorośli, jak i dzieci będą mogli zobaczyć, jak pracują nowoczesne drukarki 3D, jakie dają możliwości i do jakich projektów są dziś wykorzystywane. Ponadto dzieci podczas weekendowych warsztatów konstrukcyjnych stworzą swoją własną „architekturę podwórka” oraz projekt miasta, w którym każdy znajdzie dobre miejsce dla siebie, by czuć się szczęśliwym. Mali goście Galerii będą też mogli wziąć udział w konkursie budowy domków 3D na czas z nagrodami.

1 czerwca dzieci same zaproponują, jak mogłoby wyglądać miasto przyjazne dzieciom w ramach warsztatów „Miasto dzieci”. Tego dnia będzie można również spróbować smakołyków z czekolady wydrukowanych wprost z drukarki 3D.

 

Dzień Dziecka w empiku - warsztaty bębniarksie

Dzień Dziecka w empiku - warsztaty bębniarksie

niedziela 31 maja, godz. 15.00, empik Renoma, ul. Świdnicka 40

Warsztaty rytmiczno-bębniarskie dla dzieci, to podróż w świat rytmu i egzotycznych instrumentów perkusyjnych. Bęben i rytm na nim grany jest znakomitym sposobem do pierwszego kontaktu z muzyką i instrumentami. Poczucie rytmu u dzieci jest wręcz intuicyjne, my stwarzamy jedynie możliwość na twórcze wykorzystanie tej zdolności. Zapraszamy do salonu empik na spotkanie z muzyką etniczną. Warsztaty poprowadzi Mariusz Raźny.

 

Dzień Dziecka w Formatach

Dzień Dziecka w Formatach

niedziela 31 maja, godz. 16.00-19.00, ul. Samborska 3-5, wstęp wolny

W programie: 

 • RUCH i MUZYKA - pokaz zajęć muzyczno - ruchowych dla dzieci. Rozgrzewka z płytą "Trening Słuchowy" Magdaleny Krawczun;
 • SMOK i SMOCZEK W TARAPATACH - program z mnóstwem piosenek, zrealizowany w formie ogromnych kolorowych kostiumów. Dzieci mają bezpośredni kontakt z bajkowymi postaciami;
 • koncert zespołu z pracowni muzycznej (fortepian) Tomasza Basela;
 • koncert zespołu SPACE GRAY z pracowni muzycznej (perkusja) Pawła Zybowskiego;
 • wystawa fotografii Lidii Radziszewskiej;
 • stoiska artystyczne, warsztaty plastyczne.

 

 

Dzień Dziecka w Magnolia Park

Dzień Dziecka w Magnolia Park

od piątku (29 maja) do 3 czerwca, wstęp wolny

Uczestnicy Dnia Dziecka w Magnolia Park już od piątku będą mogli spróbować swoich sił aż w ośmiu labiryntach. Sporym wyzwaniem może okazać się pokonanie labiryntu kreteńskiego, w którym - według greckiego mitu - uwięziony został Minotaur. Dodatkowo pojawi się labirynt cyfrowy, gdzie punktowana będzie umiejętność liczenia. W innych labiryntach o sukcesie dotarcia do celu zadecyduje umiejętność dobrej orientacji w terenie. Na tym nie koniec - uczestnicy szarad będą mogli zagrać w przestrzenne szachy. W Magnolia Park nie zabraknie znanych i lubianych gier - jengi i domina, chińskich gier logicznych (tworzenie figur z klocków geometrycznych), a także dużych puzzli. Jednak największą atrakcją ma szansę okazać się labirynt o powierzchni ponad 70 mkw i wysokości przekraczającej 1,5 metra. Budowla stanie na piazzy przed galerią handlową od strony ul. Legnickiej.

Udział w rodzinnych szaradach to też szansa na wygranie nagród - oryginalnego domina lub upominków przygotowanych przez najemców. Wystarczy zrobić zakupy za min. 100 zł i poprawnie ułożyć hasło konkursowe. Następnie, z wypełnionym kuponem, zgłosić się do punktu informacyjnego po odbiór nagrody. Liczy się refleks - upominki czekają na 100 pierwszych osób.

 

Kolorowy bal z okazji Dnia Dziecka!

Kolorowy bal z okazji Dnia Dziecka!

niedziela 31 maja, godz. 16.00, Klubodzieciarnia, ul. Skarbowców 64/1b, wstęp 15zł/dziecko

Zapraszamy wszystkie dzieciaki na kolorowy bal z okazji ich święta. Będzie mnóstwo tańców, pląsów, wygibasów i wspaniała zabawa!!! Zapisy: info@klubodzieciarnia.pl lub telefonicznie 512 537 521.

 

Trzeci Przegląd Nowego Teatru dla Dzieci

Trzeci Przegląd Nowego Teatru dla Dzieci

Wrocławski Teatr Lalek

Młodzi widzowie będą mogli od 29 maja do 3 czerwca oglądać spektakle przygotowane specjalnie dla nich, brać udział w warsztatach i spotykać się z artystami.

Integralną częścią Przeglądu jest plenerowy, ogólnodostępny i interdyscyplinarny OGRÓD SZTUK, w ramach którego każdego dnia odbywają się bezpłatne autorskie warsztaty z różnych dziedzin sztuki. Do ich prowadzenia i zaproszono młodych artystów, którzy równolegle ze swoją aktywnością artystyczną realizują się w pracy z dziećmi i młodzieżą.

W programie Przeglądu znalazło się 9 spektakli gościnnych (w tym jedna z najgłośniejszych inscenizacji czeskich „Ostatnia sztuczka Georges’a Meliesa w reż. Jiri’ego Havelki, spektakle z Sosnowca, Białegostoku, Szczecinia) i cztery Wrocławskiego Teatru Lalek.

Bilety w cenie 25 zł, 20 zł i grupowe 15 zł, zapisywać na warsztaty: widownia@teatrlalek.wroclaw.pl

Program na stronie

Poniedziałek, 1 czerwca 2015, Dzień Dziecka

 

Dzien Dziecka we wrocławskim Centrum Twórczości Dziecka

Dzien Dziecka we wrocławskim Centrum Twórczości Dziecka

ul. Kuźnicza 29a, dawny Teatr Kalambur

"Zabawki" – spektakl dla dzieci, grup zorganizowanych - godz. 9.00 i 10.15

Bajka pantomimiczna o przygodach ożywionych zabawek przeznaczona jest dla dzieci od lat 6. W „Zabawkach” nie zabraknie momentów śmiesznych, jak i wzruszających. Spektakl, dzięki swojej pantomimicznej formie i ciekawej oprawie muzycznej, jest szczególnie interesującą propozycją dla młodego widza. Dla dzieci od 6 lat.

Dla kogo: dla dzieci od 6 lat, grup zorganizowanych; W przypadku wolnych miejsc spektakl dostępny również dla osób indywidualnych.

 

Dzień Dziecka z egzotycznymi zwierzętami na wyciągnięcie ręki

Dzień Dziecka z egzotycznymi zwierzętami na wyciągnięcie ręki

godz. 10.00-18.00, Dworzec Świebodzki od strony ul. Tęczowej,1 czerwca wstęp dla dzieci bezpłatny, dorośli 15 zł, studenci/emeryci 12 zł.

Największa w kraju Wystawa Zwierząt Egzotycznych zaprasza wszystkie dzieci z opiekunami na spotkania oko w oko z pięknymi jaszczurkami, wielkimi wężami i puchatymi pająkami. Z okazji Dnia Dziecka 1 czerwca wszystkie dzieci mają wstęp darmowy! Zwierzątka będzie można głaskać i brać na ręce, a ponadto robić sobie z nimi pamiątkowe zdjęcia. Więcej informacji na stronie www.zooteam.pl

 

Dzień Dziecka na Biennale WRO – sieciowe Malowanie

Dzień Dziecka na Biennale WRO – sieciowe Malowanie

1 czerwca, godz. 12.00-18.00, Centrum Sztuki WRO, ul. Widok 7

W Dzień Dziecka Centrum Sztuki WRO zaprasza najmłodszych wraz z rodzinami i opiekunami do wspólnej, sieciowej zabawy światłem, ruchem, obrazem i muzyką dzięki nowej instalacji „Malowanie” autorstwa Pawła Janickiego. Z instalacji w tym samym czasie korzystać będą dzieci w centrum Keleketla! Library w Johannesburgu, co daje możliwość gry między Polską a RPA.

„Malowanie” to nowa instalacja, wprowadza do wspólnej zabawy nowy element: interakcję za pomocą urządzeń mobilnych (tablety, smartfony, itp.), dzięki czemu instalacja może stać się grą pomiędzy dwiema grupami: osobami „zamalowującymi” ekran za pomocą świecących zabawek i przedmiotów oraz osobami, które za pomocą smartfonów „wymazują” fragmenty obrazu...

 

Przedstawienie baletowe - O dziewczynie Kopciuszkiem nazwanej

"O dziewczynie Kopciuszkiem nazwanej" - spektakl baletowy

OWE Odra, ul. Młyńska 3, Oława, godz. 11.00, cena biletu: 15 zł, rezerwacja: 533 422 555, anna@piruet.net

Spektakl baletowy Teatru AnKa dla najmłodszych z okazji ich święta.

Kopciuszek mieszka z macochą i dwiema, wrednymi siostrami. Sprząta, opiekuje się domem i usługuje im. Pewnego dnia do ich domu przychodzi posłaniec z wieścią o nadchodzącym balu. Zachwycona informacją macocha przygotwuje swoje córki do tego wydarzenia - zaprasza modystki, żeby uszyły piękne suknie oraz nauczyciela tańca. Jedyną osobą, którą nie dostała zaproszenia, jest Kopciuszek. Dziewczyna marzy o tym, aby zatańczyć na balu, ale nie ma sukienki oraz pantofelków. Czy uda jej wziąć udział w zabawie?

Bilety na spektakl można zarezerwować pod numerem telefonu: 533 422 555 oraz mailowo: anna@piruet.net.

Teatr AnKa powstał z inicjatywy Anny Staszewskiej i Kamili Bryzek-Kowalskiej. W swoim repertuarze posiada 5 baśni baletowych. Więcej o spektaklach i zespole znajdziesz tutaj.

 

Dzień Dziecka w Ciszewska Pilates Studio

Bezpłatne zabawy dla dzieci i ich rodziców w Ciszewska Pilates Studio

Ciszewska Pilates Studio, ul. Fiołkowa 15, Bielany Wrocławskie, godz. 16.00, wstęp bezpłatny, zapisy i dodatkowe informacje: tel. 663 114 114

W najbliższy poniedziałek - 1.06.2015, od godz. 16:00 do godz. 17:00 z okazji Dnia Dziecka, Ciszewska Pilates Studio organizuje bezpłatne zabawy dla dzieci z rodzicami. 

W programie:
- ćwiczenia i zabawy ogólnorozwojowe
- tradycyjny trening pilates dla dzieci
- tańce
- niespodzianki dla dzieci 
- smaczne i zdrowe przekąski
- herbata i kawa dla rodziców
...oraz, co najważniejsze - Atmosfera Radości i Zabawy w tym wyjątkowym dniu

 

Dzień Dziecka w Kinie Nowe Horyzonty

Dzień Dziecka w Kinie Nowe Horyzonty

bilety 12 zł (opiekunowie grup wstęp bezpłatny)

Festiwal Filmowy Kino Dzieci i SPInka Film Studio zapraszają na spotkania z bohaterami Astrid Lindgren: dziećmi z Bullerbyn, waleczną Ronją, skrzata Nilsa, Rasmusa.

PROGRAM

1 czerwca (poniedziałek) DZIEŃ DZIECKA

 • godz. 9.30 Dzieci z Bullerbyn (wiek 6+)
 • godz. 10.00 Jesteś szalona Madiko(wiek 7+)
 • godz. 11.00 Ronja, córka zbójnika (wiek 9+)
 • godz. 17.30 Dzieci z Bullerbyn (wiek 6+)

2 czerwca (wtorek)

 • godz. 9.30 Nils Paluszek (wiek 6+)
 • godz. 11.00 Madika z Czerwcowego Wzgórza (wiek 7+)

3 czerwca (środa)

 • godz. 9.30 Nowe przygody dzieci z Bullerbyn (wiek 6+)
 • godz. 11. 00Rasmus włóczęga (wiek 8+)

 

KINO DWF Animowany Dzień Dziecka

KINO DWF Animowany Dzień Dziecka

1 czerwca, godz. 13.00-19.00, Galeria Entropia, ul. Rzeźnicza 4

Pod skrótem DWF kryje się Dziecięca Wytwórnia Filmowa -  warsztat filmu animowanego dla dzieci od nieomal 30 lat działający we wrocławskiej Galerii Entropia pod opieką artystyczną Alicji Jodko.

1 czerwca, w Dniu Dziecka w Galerii Entropia prezentowane będą filmy zrealizowane przez młodych twórców DWF, które bawią, zastanawiają, rozczulają ale też uczą i odsłaniają tajniki animacji. Zapraszamy widzów w każdym wieku!

DWF stwarza dzieciom okazję do wystąpienia w roli twórcy, do zmiany postawy z biernej i konsumpcyjnej na aktywną wobec otoczenia, kultury, mediów. Nie zakładamy, że każdy dzieciak stanie się w przyszłości twórcą filmów, mamy jednak nadzieję, że uwolni się od jałowego ślęczenia przed ekranami i monitorami, a w przyszłości będzie osobą twórczą, bardziej świadomą i wykształconą.

 

Dzień Dziecka w Magnolia Park

Dzień Dziecka w Magnolia Park

do 3 czerwca, wstęp wolny

Uczestnicy Dnia Dziecka w Magnolia Park już od piątku będą mogli spróbować swoich sił aż w ośmiu labiryntach. Sporym wyzwaniem może okazać się pokonanie labiryntu kreteńskiego, w którym - według greckiego mitu - uwięziony został Minotaur. Dodatkowo pojawi się labirynt cyfrowy, gdzie punktowana będzie umiejętność liczenia. W innych labiryntach o sukcesie dotarcia do celu zadecyduje umiejętność dobrej orientacji w terenie. Na tym nie koniec - uczestnicy szarad będą mogli zagrać w przestrzenne szachy. W Magnolia Park nie zabraknie znanych i lubianych gier - jengi i domina, chińskich gier logicznych (tworzenie figur z klocków geometrycznych), a także dużych puzzli. Jednak największą atrakcją ma szansę okazać się labirynt o powierzchni ponad 70 mkw i wysokości przekraczającej 1,5 metra. Budowla stanie na piazzy przed galerią handlową od strony ul. Legnickiej.

Udział w rodzinnych szaradach to też szansa na wygranie nagród - oryginalnego domina lub upominków przygotowanych przez najemców. Wystarczy zrobić zakupy za min. 100 zł i poprawnie ułożyć hasło konkursowe. Następnie, z wypełnionym kuponem, zgłosić się do punktu informacyjnego po odbiór nagrody. Liczy się refleks - upominki czekają na 100 pierwszych osób.

 

Zostań małym architektem w Galerii Dominikańskiej

Zostań małym architektem w Galerii Dominikańskiej

Galeria Dominikańska oraz Centrum Poznawcze Hali Stulecia zapraszają najmłodszych.

1 czerwca dzieci same zaproponują, jak mogłoby wyglądać miasto przyjazne dzieciom w ramach warsztatów „Miasto dzieci”. Tego dnia będzie można również spróbować smakołyków z czekolady wydrukowanych wprost z drukarki 3D.Zgłoś uwagę