„Dobre słowa”, czyli premiera teledysku Cleo z okazji Dnia Życzliwości

Na rozpoczęcie wakacji miasto Wrocław przygotowało niezwykłą premierę – światło dzienne ujrzy teledysk do piosenki „Dobre słowa”, zrealizowany wraz z Cleo, która jest Ambasadorką Życzliwości.

  • Fot. UMW

    Fot. UMW


27 czerwca o 17.00 na fanpage’u Wroclaw [Wroclove] będzie miała miejsce premiera teledysku piosenki “Dobre słowa” do melodii dobrze znanego utworu Cleo - „Łowcy gwiazd”.

Utwór powstał dzięki konkursowi zorganizowanemu z okazji ubiegłorocznego Dnia Życzliwości. Aby wziąć udział w muzycznej zabawie należało nagrać swoje wykonanie piosenki, a nagrodą było wspólne wykonanie piosenki i nagranie teledysku z Cleo.

Fot. UMW

Do konkursu zgłosiły się osoby z całej Polski i w każdym wieku - przedszkolaki, uczniowie, ale również dorośli. Były wykonania solo i grupowe. Warto zaznaczyć, iż jedna z uczestniczek wykonała utwór w języku migowym.

Czytaj także: Muzyczna inicjatywa Cleo

Autorką słów jest Magdalena Zawartko, która wraz z Grzegorzem Rdzakiem odpowiadała także za aranżację utworu.

– Wrocław to miasto życzliwości, miasto ludzi życzliwych, dlatego to tu powstał projekt „Dobre słowa” – mówi Magdalena Zawartko, kierowniczka muzyczna projektu i autorka nowych słów. – Cleo wspólnie z towarzyszącymi jej dzieciakami chcą przekazać, że słowa dziękuję, proszę i przepraszam to słowa bez których w naszym życiu nie ma słońca.

Fot. UMW

Teledysk powstał w nowoczesnych, przytulnych wnętrzach jednej z wrocławskich szkół, według scenariusza i w reżyserii Michała Zielińskiego z Grupy MagicLine.

Pomysłodawcą całego projektu był Wydział Promocji Miasta i Turystyki Urzędu Miejskiego Wrocławia.Zgłoś uwagę