Do wygrania 7 egzemplarzy „Wrocław. Książka do pisania” [ZAKOŃCZONY]

Prowadzicie pamiętnik, dziennik, lubicie notować wrażenia? A jeśli przy okazji jesteście lokalnymi patriotami to tom „Wrocław. Książka do pisania” jest dla propozycją właśnie dla was. Ze świetnie wybranymi tekstami i pięknymi czarno-białymi fotografiami Stefana Arczyńskiego. W naszym konkursie (trwa do 3 stycznia) możecie wygrać 7 egzemplarzy wyjątkowego wrocławskiego notatnika.


Po Krakowie, Gdańsku, Sopocie, Lublinie, Kielcach teraz także Wrocław ma własną „Książkę do pisania”, czyli tom wypełniony cytatami związanymi bezpośrednio z miastem, utworami, w których o mieście wspomniano i wreszcie pustymi kartami do zapisania własnych refleksji. Ukazał się nakładem krakowskiego Wydawnictwa Austeria, a projekt zrealizowano dzięki wsparciu miasta Wrocławia.

Jak wygrać „Wrocław. Książka do pisania”

Aby wygrać książki trzeba do piątku 3 stycznia do godz. 9.00 wysłać formularz konkursowy wpisując w jego treść imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego oraz odpowiadając na pytanie, kto wybrał teksty o Wrocławiu, które trafiły do wydania tomu „Wrocław. Książka do pisania”? Podpowiedź znajdziecie tutaj.

Nagrodę wygra co piąta osoba, która przyślę prawidłową odpowiedź. Zwycięzcy o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostaną poinformowani mailowo w dniu rozwiązania konkursu.Zgłoś uwagę