wroclaw.pl strona główna Najświeższe wiadomości dla mieszkańców Wrocławia Dla mieszkańca - strona główna

Infolinia 71 777 7777

11°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: dobra

Dane z godz. 08:00

wroclaw.pl strona główna
Posłuchaj podkastu wroclaw.pl
na dzień dobry
Reklama
  1. wroclaw.pl
  2. Dla mieszkańca
  3. Aktualności
  4. Złodziej samochodów w rękach policji. Skradziony opel już u właściciela [ZDJĘCIA]

Policjanci z Wydziału dw. z Przestępczością Samochodową Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu zatrzymali 34-latka, który ukradł opla. Odzyskany pojazd został już zwrócony właścicielowi.

– Trwają dalsze czynności zmierzające do odzyskania innych przedmiotów utraconych w wyniku tego przestępstwa. Oprócz pojazdu tego samego dnia skradziono inne wartościowe rzeczy z garażu znajdującego się na posesji. Zatrzymany mieszkaniec Wrocławia trafił do policyjnego aresztu – mówi st. asp. Aleksandra Freus, Komenda Miejska Policji we Wrocławiu.

Śledczy prowadzący postępowanie podejrzewają, że 34-latek może mieć na swoim koncie więcej tego typu przestępstw, ale na tym nie koniec. W trakcie interwencji okazało się, że mężczyzna jest również poszukiwany celem odbycia kary więzienia, gdzie niezwłocznie trafił. Może tam trochę posiedzieć, bo teraz za kradzież z włamaniem grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Posłuchaj podcastu

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl