wroclaw.pl strona główna Najświeższe wiadomości dla mieszkańców Wrocławia Dla mieszkańca - strona główna

Infolinia 71 777 7777

11°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: umiarkowana

Dane z godz. 20:00

wroclaw.pl strona główna
Reklama
  1. wroclaw.pl
  2. Dla mieszkańca
  3. Aktualności
  4. Zderzenie trzech ciężarówek na autostradzie A4. Spore utrudnienia w kierunku Katowic
Autostrada A4 Tomasz Hołod
Autostrada A4

W czwartek (30 listopada) przed godziną 9.00, doszło do zderzenia trzech pojazdów ciężarowych na autostradzie A4 w kierunku Katowic. Na miejscu pracują służby przy usuwaniu skutków zderzenia. Droga jest częściowo zablokowana. Dwie osoby zostały ranne. Zator ma już 6 km.

Reklama

W czwartek (30 listopada) przed godziną 9.00, trzy ciężarówki zderzyły się na autostradzie A4 w kierunku Katowic. Kolizja miała miejsce na wysokości wsi Ślęza tuż za Wrocławiem (kilometraż kolizji to: 155+900), między węzłami Bielany Wrocław - Wrocław Wschód.

Z informacji, jakie podała nam wrocławska policja wynika, że prawdopodobną przyczyną zdarzenia było wyhamowanie pierwszego pojazdu i najechanie na tył kolejnych. W tym miejscu znajdują się bramki poboru opłat.

Na miejscu pracują służby przy usuwaniu skutków zdarzenia. Droga jest częściowo zablokowana. Zajęty jest prawy pas ruchu oraz pas awaryjny. Według szacunku Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad, utrudnienia mogą potrwać do godziny 16.00. 

W tej lokalizacji, miało miejsce zderzenie ciężarówek:

Posłuchaj podcastu

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl