3. Konkursy
  4. Wygraj PODWÓJNE zaproszenie na kolację specjalną „Tutejsze” w Restauracji Tarasowej przy Hali Stulecia. W menu dania regionalne! [ZAKOŃCZONY]

Redakcja www.wroclaw.pl,

na zdjęciu dłoń trzymając zaproszenie, w tle światła neonów materiały organizatora
na zdjęciu dłoń trzymając zaproszenie, w tle światła neonów

Co to będzie za wieczór! 17 listopada druga kolacja specjalna w Restauracji Tarasowej przy Hali Stulecia. W menu same regionalne smaki i przysmaki. Mamy dla Was zaproszenie na 5 dań degustacyjnych na wieczór „Tutejsze”. Macie ochotę na pyszny wieczór? Grajcie!

Jak wygrać zaproszenie na kolację w Restauracji Tarasowej?

Aby wygrać zaproszenie na kolację degustacyjną w Restauracji Tarasowej przy Hali Stulecia dla dwóch osób (o wartości 299 zł każdy, bez napojów) trzeba do 16 listopada (środa) do godziny 19.00 wysłać wypełniony poniższy formularz konkursowy.

W formularzu podajemy imię, nazwisko i kontaktowy numer telefonu. Odpowiadamy też na pytanie: dlaczego to właśnie do mnie powinno trafić zaproszenie do Restauracji Tarasowej?

Zaproszenie trafi do osoby, która –  zdaniem komisji konkursowej – najciekawiej odpowie na pytanie.

Zwycięzcę konkursu poinformujemy mailowo i telefonicznie, jak odebrać zaproszenie na kolacją degustacyjną w Restauracji Tarasowej przy Hali Stulecia.

Zaproszenie wygrał Pan Kajetan D. Gratulujemy!