3. Konkursy
  4. Zaproszenia na wrocławską premierę filmu „Pitbull. Ostatni pies” [ZAKOŃCZONY]

Zaproszenia na wrocławską premierę filmu „Pitbull. Ostatni pies” [ZAKOŃCZONY]

Konkurs trwa do 16 marca do godz. 9.00.

Mamy dla Was podwójne zaproszenie na premierę filmu „Pitbull. Ostatni pies” do Multikina (20 marca na 20.00).

Projekcję „Pitbull. Ostatni pies” uświetnią aktorzy występujący w filmie, m.in.: Dorota „Doda” Rabczewska, Agnieszka Kawiorska, Rafał Mohr. Po uroczystej projekcji widzowie zostaną zaproszeni do wspólnej rozmowy z zaproszonymi aktorami na temat obejrzanej produkcji.

O filmie:

Policjanci z wydziału terroru rozpoczynają dochodzenie, po tym jak ginie jeden z ich ludzi. Schwytanie sprawcy uważają za punkt honoru. Niestety wydział jest przetrzebiony zmianami organizacyjnymi i zwolnieniami. W tej sytuacji, aby stawić czoła gangsterom, stołeczny komendant ściąga do Warszawy rozproszonych po prowincji, doświadczonych policjantów. W stolicy pojawiają się Despero (Marcin Dorociński), Metyl (Krzysztof Stroiński) oraz – prosto z Waszyngtonu – Nielat (Rafał Mohr), zwany obecnie Quantico. Tymczasem w walce o dominację nad miastem, toczonej między gangami z Pruszkowa i Wołomina, pojawia się trzeci, znaczący gracz – Czarna Wdowa… Obsadę najnowszego „Pitbulla” dopełniają: Dorota Rabczewska, Cezary Pazura, Adam Woronowicz, Krzysztof Kiersznowski, Iza Kuna, Michał Kula, Marian Dziędziel, Zbigniew Zamachowski oraz Jadwiga Jankowska-Cieślak. Gościnnie na ekranie pojawią się wokalistka Katarzyna Nosowska oraz bokser Artur Szpilka.

Aby wygrać podwójne zaproszenie na premierę do Multikina trzeba do 16 marca do godz. 9.00 wysłać do nas wypełniony formularz konkursowy. W treści należy podać imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego i napisać, kto gra główną kobiecą rolę w filmie „Pitbull. Ostatni pies”?

Nagrodę wygra co piąta osoba, która przyślę prawidłową odpowiedź. Zwycięzcy o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostaną poinformowani telefonicznie.