wroclaw.pl Najnowsze wiadomości dla mieszkańców Wrocławia Dla mieszkańca logo
Pogoda we Wrocławiu temperatura powietrza wynosi 26°C
Link do portalu wroclaw.pl
Aby wyświetlić zawartość strony, zaakceptuj pliki cookie
Reklama

Zapisz się na bezpłatny webinar dotyczący cyberprzemocy

Pozytywny internet w życiu dziecka – to temat ostatniego webinaru z cyklu "Cyberprzemoc" organizowanego przez Wrocławskie Centrum Rozwoju Społecznego w ramach Miesiąca Rrodziny. Odbędzie się on w najbliższą środę, 24 czerwca o godz. 20.00. Udział w nim jest bezpłatny ale obowiązują wcześniejsze zapisy.

Reklama

– Na najbliższe nasze spotkanie zapraszamy szczególnie rodziców, którzy chcą poznać wartościowe miejsca w internecie, aplikacje i programy, by móc wspierać rozwój swoich dzieci. Będzie także o osobistościach internetowych, które mogą stać się nowymi dziecięcymi autorytetami – mówi Beata Nawrotkiewicz z Wrocławskiego Centrum Rozwoju Społecznego.

Podczas webinaru prowadzący podpowie też, jak pozytywnie spożytkować czas przy komputerze.

– Czy dwie godziny spędzone na oglądaniu YouTube musi być stracone? Oczywiście że nie. Te dwie godziny mogą być spożytkowane na oglądanie filmu instruktażowego np. o tym jak się składa filmy albo jak poprawić swoją technikę grania w piłkę nożną czy na gitarze. Możliwości jest wiele i tylko od nas zależy, co wybierzemy – dodaje Magda Duszyńska z Fundacji Miej Więcej, która poprowadzi środowy webinar.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, ale obowiązują wcześniejsze zapisy na www.wcrs.wroclaw.pl/wrodzina_cyberprzemoc.

Następny wykład dotyczący cyberbezpieczeństwa dzieci i młodzieży odbędzie się 1 lipca br. o godz. 20.00.

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama