4. Zaginęła 13-letnia Julia z Kiełczowa

Szczęśliwy finał poszukiwań! 13-letnia Julia z Kiełczowa odnalazła się cała i zdrowa

Paulina Falkiewicz,

Napis ''z ostatniej chwili'' na czerwonym tle www.wroclaw.pl
Napis ''z ostatniej chwili'' na czerwonym tle

Trwają poszukiwania 13-letniej Julii Rymskiej, która ostatni raz była widziana wczoraj (21 lutego) o godz. 21:30 w miejscu zamieszkania – w Kiełczowie. Nastolatka wyszła z domu zabierając ze sobą psa i do chwili obecnej nie powróciła do domu oraz nie nawiązała kontaktu z rodziną. Aktualizacja, godz. 14:15 - dziewczyna odnalazła się cała i zdrowa.

Zaginęła 13-letnia Julia Rymska z Kiełczowa

Julia Rymska widziana była po raz ostatni w dniu 21 lutego br. o godz. 21:30 w miejscu zamieszkania, w miejscowości Kiełczów. Ubrana była w czarną kurtkę do pasa, spodnie jeansowe z dziurami na kolanach oraz buty sportowe koloru czarno-białego.

Aktualizacja, godz. 14:15

Nastolatka odnalazła się cała i zdrowa, zostanie przekazana pod opiekę opiekunów.

– W poszukiwaniach zaginionej 13-letniej mieszkanki Kiełczowa zaangażowano znaczne siły oraz środki policyjne. Szeroko zakrojona akcja informacyjna prowadzona w mediach oraz intensywna praca funkcjonariuszy z Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu przyczyniły się do odnalezienia zaginionej nastolatki – czytamy w komunikacie Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu.

Informację potwierdził również wójt gminy Długołęka.