4. Zaginął 25-letni Marcin Gajdamowicz z Wrocławia. Widziałeś go? Policja prosi o pomoc w poszukiwaniach
Zaginiony Marcin Gajdamowicz z Wrocławia. 25-latek w koszuli w biało-niebieską kratkę fot. Zaginieni przed laty/Facebook

Marcin Gajdamowicz ostatni raz był widziany 21 czerwca br. o godz. 16.00 w miejscu pracy przy ul. Więziennej we Wrocławiu. W połowie swojej zmiany poinformował kierownika, że musi zakończyć pracę i udał się do wyjścia. Do chwili obecnej mężczyzna nie powrócił do miejsca zamieszkania oraz nie nawiązał kontaktu z bliskimi. Osoby, które posiadają informacje na temat zaginionego, proszone są o kontakt z policją.

Zaginął Marcin Gajdamowicz z Wrocławia

Marcin Gajdamowicz ostatni raz był widziany 21 czerwca br. o godz. 16.00 w miejscu pracy pracy przy ul. Więziennej we Wrocławiu. W połowie swojej zmiany poinformował kierownika, że musi zakończyć pracę i udał się do wyjścia. Do chwili obecnej mężczyzna nie powrócił do miejsca zamieszkania oraz nie nawiązał kontaktu z bliskimi. Ma przy sobie portfel, dokumenty oraz telefon, który jest nieaktywny od dnia zaginięcia.

Powiększ obraz: Zaginiony Marcin Gajdamowicz z Wrocławia Zaginieni przed laty
Zaginiony Marcin Gajdamowicz z Wrocławia

Rysopis zaginionego Marcina Gajdamowicza

• Wzrost: 170 cm
  • Sylwetka: normalna budowa ciała
  • Kolor oczu: szarozielone
  • Kolor włosów: jasne
W dniu zaginięcia ubrany był w jeansowe spodenki, czarną koszulkę, bordowe buty New Balance. Miał ze sobą czarny plecak taktyczny.

Osoby, które posiadają informacje na temat zaginionego, proszone są o kontakt z Komisariatem Policji Wrocław - Psie Pole pod numerem telefonu: 47 871 45 25.