3. Konkursy
  4. Wygrajcie 5 podwójnych voucherów na Gastro Miasto na 24-26 maja [ZAKOŃCZONY]

Mamy dla Was 5 podwójnych voucherów do foodtrucków, które pojawią się na Bulwarze Dunikowskiego już 24-26 maja. Wszystko z okazji imprezy Gastro Miasto. Zobaczcie, jak wygrać zaproszenie na posiłek we dwoje. Konkurs trwa od wtorku 21 maja od 17.00 do piątku 24 maja do godz. 9.00.

Gastro Miasto 2024 – co zjemy 24-26 maja

Kuchnie: tajska, meksykańska, hinduska, japońska, koreańska, włoska, ukraińska, amerykańska, portugalska, hiszpańska, argentyńska… Pastrami, ramen, żeberka, lody, pizza, bułeczki boa, Mochi, szaszłyki, zupa oho, empanadas, tika masala, wece, dziczyzna, steaki - m.in tych pyszności spróbujecie już w weekend 24-26 maja na Bulwarze Dunikowskiego we Wrocławiu na festiwalu Gastro Miasto. Tu rządzi jedzenie i atmosfera.

W tegorocznej edycji, która obejmuje 5 weekendów od maja do września, Gastro Miasto zaprasza na kulinarną podróż wśród niemal 70 renomowanych wrocławskich restauracji, min.: Randori Ramen, Meatologia, Żeberka, Giro, Pastrami Summer, Solleim, Chingu, Thali, Rumbar, Papi Chulo, Menu Motto, Izakaya, Krasnolód, Cratf, Ovo, Pasibus, Sushi Corner, Browar Stu Mostów.

Wszystkie odsłony Gastro Miasto 2024 odbędą się przy wrocławskim Bulwarze Dunikowskiego.

Jak wygrać vouchery do foodtrucków na Gastro Miasto

Aby wygrać 5 podwójnych voucherów, trzeba od wtorku 21 maja od 17.00 do piątku 24 maja do godz. 9.00 wysłać do nas wypełniony poniższy formularz konkursowy.

W formularzu podajemy imię, nazwisko i kontaktowy numer telefonu. Odpowiadamy też na pytanie, gdzie odbędzie się tegoroczna odsłona Gastro Miasta?

Wygrywają trzy pierwsze i dwa ostatnie zgłoszenia. O wygranej poinformujemy mailowo.

Przyjmowanie formularzy zakończone.