wroclaw.pl strona główna Najświeższe wiadomości dla mieszkańców Wrocławia Dla mieszkańca - strona główna

Infolinia 71 777 7777

26°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: umiarkowana

Dane z godz. 13:20

wroclaw.pl strona główna

1. wroclaw.pl
  2. Dla mieszkańca
  3. Konkursy
  4. Wygrajcie 4 podwójne vouchery na Gastro Miasto na 14-16 czerwca [ZAKOŃCZONY]

Mamy dla Was 4 podwójne vouchery do foodtrucków, które pojawią się na Bulwarze Dunikowskiego już 14-16 czerwca. Wszystko z okazji imprezy Gastro Miasto. Zobaczcie, jak wygrać zaproszenie na posiłek we dwoje. Konkurs trwa od poniedziałku 10 czerwca od 11.00 do środy 12 czerwca do godz. 11.00.

Gastro Miasto 2024 – co zjemy 14-16 czerwca

Kuchnie: tajska, meksykańska, hinduska, japońska, koreańska, włoska, ukraińska, amerykańska, portugalska, hiszpańska, argentyńska… Pastrami, ramen, żeberka, lody, pizza, bułeczki boa, Mochi, szaszłyki, zupa oho, empanadas, tika masala, wece, dziczyzna, steaki - m.in tych pyszności spróbujecie już w weekend 14-16 czerwca na Bulwarze Dunikowskiego we Wrocławiu na festiwalu Gastro Miasto. Tu rządzi jedzenie i atmosfera.

W tegorocznej edycji, która obejmuje 5 weekendów od maja do września, Gastro Miasto zaprasza na kulinarną podróż wśród niemal 70 renomowanych wrocławskich restauracji, min.: Randori Ramen, Meatologia, Żeberka, Giro, Pastrami Summer, Solleim, Chingu, Thali, Rumbar, Papi Chulo, Menu Motto, Izakaya, Krasnolód, Cratf, Ovo, Pasibus, Sushi Corner, Browar Stu Mostów.

Wszystkie odsłony Gastro Miasto 2024 odbędą się przy wrocławskim Bulwarze Dunikowskiego.

Jak wygrać vouchery do foodtrucków na Gastro Miasto

Aby wygrać 4 podwójne vouchery, trzeba od poniedziałku 10 czerwca od 11.00 do środy 12 czerwca do godz. 11.00 wysłać do nas wypełniony poniższy formularz konkursowy.

W formularzu podajemy imię, nazwisko i kontaktowy numer telefonu. Odpowiadamy też na pytanie, gdzie odbędzie się tegoroczna odsłona Gastro Miasta?

Wygrywają dwa pierwsze i dwa ostatnie zgłoszenia. O wygranej poinformujemy mailowo.

Przyjmowanie zgłoszeń zakończone.

Powrót na portal wroclaw.pl