3. Konkursy
  4. Wygrajcie 15 podwójnych voucherów na Gastro Miasto [ZAKOŃCZONY]
Dwaj mężczyźni w czarnych podkoszulkach i lateksowych rękawiczkach nakładający jedzenie w namiocie podczas imprezy Gastro Miasto

Mamy dla Was 15 podwójnych voucherów do foodtrucków, które pojawią się na Bulwarze Dunikowskiego już 14-16 lipca. Wszystko z okazji imprezy Gastro Miasto. Zobaczcie, jak wygrać zaproszenie na posiłek we dwoje. Konkurs trwa od środy 12 lipca od 17.00 do piątku 14 lipca do godz. 9.00.

Gastro Miasto 2023

Smaki i zapachy to ważny element klimatu miejsc i miast. Jeśli lubicie naprawdę dobrą kuchnię, zapiszcie tę datę w kalendarzu. Tegoroczna edycja Gastro Miasto przenosi się w samo serce Wrocławia!

Na gości czekają premiery nowych dań, spotkania z szefami kuchni i przegląd najlepszych wrocławskich restauracji. W tym roku organizatorzy zaplanowali trzy edycje. Druga edycja już 14-16  lipca.

O podniebienia smakoszy zadbają znani i lubiani:

PLUTO (pa raz pierwszy z nami), Izakaya, Pierogi i Zupy - Maciej Kamiński, Czarna Cebula, Sushi Corner, Mania Smaku, Yatta Ramen Wrocław, Chingu Korean Street Food, Dziki Zwierz, Żeberka, Pampa, Tost, Solleim, Corn Hub, Irish Chips Truck, GoFreak, Panzerotto, Thali, Woo Thai, U Wędzonych, Fire Machine, Elomordo, Meistersztyk, Gruba Panda Ser Jest Ser, Serotonina.

Wszystkie odsłony Gastro Miasto 2023 odbędą się przy wrocławskim Bulwarze Dunikowskiego.

Jak wygrać vouchery do foodtrucków na Gastro Miasto

Aby wygrać 15 podwójnych voucherów, trzeba od środy 12 lipca od 17.00 do piątku 14 lipca do godz. 9.00 wysłać do nas wypełniony poniższy formularz konkursowy.

W formularzu podajemy imię, nazwisko i kontaktowy numer telefonu. Odpowiadamy też na pytanie, gdzie odbędzie się tegoroczna odsłona Gastro Miasta?

Wygrywają 7 pierwszych i 8 ostatnich zgłoszeń. O wygranej poinformujemy mailowo i telefonicznie.

Przyjmowanie zgłoszeń zakończono.