wroclaw.pl Najnowsze wiadomości dla mieszkańców Wrocławia
Pogoda we Wrocławiu temperatura powietrza wynosi 10°C
Link do portalu wroclaw.pl
Aby wyświetlić zawartość strony, zaakceptuj pliki cookie
Reklama

Wybierz się na wirtualny spacer po swojczyckim Parku Czarna Woda

Kadr z wirtualnego spaceru po Swojczyckim Parku Czarna Woda, fot. Grafoto Spacery Wirtualne

Na własne oczy zobacz przedwiośnie w swojczyckim Parku Czarna Woda. Wirtualny spacer po malowniczym miejscu już polubiło wielu wrocławian

Reklama

Wirtualny spacer po swojczyckim Parku Czarna Woda jest dostępny w sieci od kilkunastu dni. Wobec zarządzeń rządu na czas epidemii koronawirusa, to optymalny sposób na wyrwanie się z czterech ścian. Realizatorzy zarejestrowali przechadzkę po kameralnym parku w piękny, słoneczny dzień. Z obrazków bije aura nadchodzącej wiosny.

Wirtualny spacer po swojczyckim Parku Czarna Woda

– Wiele osób z dużym entuzjazmem przyjęło taką formę bezpiecznego zwiedzania. Dotarły do nas wiele dobrych opinii od mieszkańców Swojczyc – mówi Urszula Issel z firmy Grafoto, która zrealizowała wirtualną przechadzkę. – Czekamy na sugestię wrocławian, co jeszcze chcieliby zobaczyć w formie interaktywnej wycieczki. Jesteśmy gotowi bezinteresownie przygotować taki pokaz. Dotyczy to miejsc otwartych, na przykład, parków, ale i miejsc zamkniętych.

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama