wroclaw.pl Najnowsze wiadomości dla mieszkańców Wrocławia
Pogoda we Wrocławiu temperatura powietrza wynosi 14°C
Link do portalu wroclaw.pl
Aby wyświetlić zawartość strony, zaakceptuj pliki cookie
Reklama

Wrocławska EKOSTRAŻ na ratunek włoskim psom

źródło: EKOSTRAŻ

Głodują i nie mają szans na leczenie. O ciężkiej sytuacji psów we Włoszech zaalarmowała ekologów jedna z mieszkanek. Kobieta sama opiekuje się kilkudziesięcioma psami. O ratowanie kilkunastu szczeniaków poprosiła fundację.

Reklama

O tej ciężkiej sytuacji włoskich psów na swojej stronie facebookowej EKOSTRAŻ poinformowała kilka dni temu. - Otrzymaliśmy dramatyczny apel pewnej Włoszki. Sytuacja psów w tym kraju, szczególnie na prowincji, jest dramatyczna. Nasza znajoma opiekuje się tam psami ale ma ich już ponad 50, a teraz podrzucono jest kolejne mioty szczeniąt - chcemy im pomoc i sprowadzić do Polski alarmują ekolodzy.

Jeśli szczeniaki zostaną w tych ciężkich warunkach, prawdopodobnie nie przeżyją. Nie będą miały szansy na szczepienie, leczenie czy zwykłe jedzenie. - Będziemy potrzebować środków na transport dwóch miotów szczeniaków a może chętnych , którzy pomogą w transporcie. Pieski znajdują się w miejscowości Scanzano Jonico

Transport potrzebny jest niezwłocznie. Ekolodzy proszą o wpłatę darowizny na konto bankowe EKOSTRAŻY (78 1540 1030 2103 7774 4098 0001 z dopiskiem "transport z Włoch"). 

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama