4. Adoptuj psiaka i kociaka

Prezentujemy kolejną szóstkę czworonogów z wrocławskiego schroniska dla bezdomnych zwierząt. Obecnie mieszka tam ponad 300 psów i prawie tyle samo kotów.

Zwierzaki możecie adoptować od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 16.30, a w sobotę i niedzielę od 9.00 do 15.00.

Zyta, 8 lat, numer ewidencyjny 8\15

8 lat, koteczka wysterylizowana. Jej dotychczasowy opiekun nie mógł już się nią zajmować. Zyta to domowa, czysta i sympatyczna koteczka. Jest nieco niezależna i trzeba czasu, aby pozyskać jej zaufanie. Raczej nie nadaje się do dzieci (może lekko podrapać). Obecnie dopiero zbiera się po załamaniu, którego doznała.   Rambo, 10 lat, numer ewidencyjny 23\15

10-letni staruszek, który został znaleziony. Jakiś czas temu przybłąkał się na zakład jednej z firm. Jest psem idealnym. Bardzo spokojny, kochany, miły w stosunku do ludzi oraz innych zwierząt. Zupełnie bezproblemowy. Czeka na kogoś, kto sprawi, że jego tułaczka nie skończy się w schroniskowym boksie. Czeka na kogoś, kto pokocha go całym sercem i da mu ciepły kąt na ostatnie lata życia.

Tiara, 6 lat, numer ewidencyjny 25\15

6-letnia koteczka, która trafiła do schroniska jako znaleziona. Jest bardzo miłą oraz przyjazną w stosunku do ludzi kotką. Nie wykazuje żadnych niepokojących zachowań. Czeka na kogoś, kto pokocha ją całym swoim sercem.

Chomiś, pół roku, numer ewidencyjny 1855\14    6-miesięczna, wysterylizowana suczka, którą lekko przytłoczył nasz świat. Została przywieziona z interwencji, większość życia spędziła jako dziki pies, nie miała dużego kontaktu z człowiekiem. Powoli wychodzi na prostą, czuje się coraz lepiej i robi się coraz śmielsza w stosunku do człowieka. Będzie potrzebowała dużo czasu na to, aby nauczyła się funkcjonować przy człowieku, wskazana jest adopcja do drugiego zwierzęcia, gdyż przy psach jest o wiele bardziej otwarta oraz weselsza.

Suzi, 4 lata, numer ewidencyjny 20\15

4 lata, koteczka wysterylizowana. W schronisku znalazła się po stracie właściciela. Jest smutna i bardzo samotna. Trochę nieśmiała, przestraszona. Szuka kontaktu z człowiekiem. Jest miła i czysta.

Tara, 4 lata, numer ewidencyjny 30\15

Ta sympatyczna suczka została oddana przez właściciela. Tara jest bardzo miłą oraz sympatyczną suczką. Agresywna do osób obcych, jednocześnie bardzo lojalna w stosunku do właściciela oraz rodziny. Młoda, żywiołowa, porywcza. Potrzebuje stałego odpowiedzialnego właściciela, aby nie trafić znowu do schroniska.