4. Wesołe Miasteczko zaprasza
Kolaż trzech zdjęć – na wszystkich ludzie w Wesołym Miasteczku przy Centrum Handlowym Borek fot. Tomasz Hołod

Tylko do niedzieli 21 kwietnia można przejechać się 40-metrowymi karuzelami, poszaleć na rollercoasterze, podziwiać panoramę miasta z koła młyńskiego, skorzystać z autodromu. Młodzi wrocławianie są zachwyceni atrakcjami. Zobaczcie, w których godzinach można przyjść do wesołego miasteczka Lunapark w Borku i ile kosztują atrakcje.

Rollercoaster, koło młyńskie – zabawa do 21 kwietnia

Wesołe Miasteczko przy Centrum Handlowym Borek (na wydzielonej części parkingu) jest udostępnione dla chętnych do niedzieli 21 kwietnia.

Organizatorzy proszą o korzystanie z wyznaczonych ścieżek i przejść dla pieszych oraz zachowanie szczególnej ostrożności podczas poruszania się po parkingu CH Borek.

Wesołe miasteczko przy CH Borek – godziny otwarcia

• wtorek-czwartek – 12.00-21.00
  • piątek-sobota – 12.00-22.00
  • niedziela – 12.00-21.00

Wesołe miasteczko przy CH Borek – ceny biletów

• Autodrom: 25 zł - jedno autko (w autku mogą jechać dwie osoby)
  • Rollercoaster Dragon: 20 zł - 1 osoba (niezależnie od wieku)
  • Latające Słonie Dumbo: 15 zł - 1 osoba (niezależnie od wieku)
  • Koło Młyńskie: 15 zł - dzieci do lat 10; 20 zł - dorośli i dzieci powyżej 10 roku życia
  • Karuzela Bajkowa: 15 zł - 1 osoba (niezależnie od wieku)
  • Trampoliny Euro-Bungy: 20 zł - 5 minut
  • Joker Booster: 50 zł - 1 osoba (od 135 cm wzrostu)
  • Summer Looper: 50 zł - 1 osoba (od 135 cm wzrostu)
  • Miami Surf: 25 zł - 1 osoba

Bilety na wybrane atrakcje można nie tylko kupić, ale także odebrać w Borek Bonus Club.