wroclaw.pl strona główna Najświeższe wiadomości dla mieszkańców Wrocławia Dla mieszkańca - strona główna

Infolinia 71 777 7777

12°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: umiarkowana

Dane z godz. 20:00

wroclaw.pl strona główna
Reklama
  1. wroclaw.pl
  2. Dla mieszkańca
  3. Aktualności
  4. Ciężarówka pełna słodyczy przyjedzie dziś do Wrocławia. Przyjdźcie na plac Solny!
Wawel Truck mat. pras.
Wawel Truck

Interaktywny pojazd Wawel Truck wybrał się w kolejną trasę po Polsce, by w słodkim stylu wprowadzić wszystkich w świąteczny nastrój. Na liście miast nie brakuje Wrocławia – ciężarówka pełna gier i słodyczy zaparkuje na placu Solnym w piątek, 22 grudnia. W jakich godzinach można przyjść?

Reklama

Jakie atrakcje czekają na dzieci?

Wizyta we wnętrzu Wawel Trucka to przygoda pełna wrażeń! Każde dziecko spróbuje tutaj swoich sił w animowanych grach zręcznościowych. Dzięki specjalnym okularom VR mogą przeżyć niezapomnianą przejażdżkę wirtualnym rollercoasterem po fabryce czekolady, gdzie poznają tajniki jej produkcji. 

Galeria zdjęć

Towarzyszami gier i zabaw będą Michałki, czyli postacie nawiązujące do kultowego produktu marki Wawel. Każdy odwiedzający interaktywną ciężarówkę może zrobić sobie z nimi zdjęcie, a następnie wysłać na swój adres e-mail. Całość zabawy w ciężarówce wieńczy wejście do słodkiej strefy Królestwa Dobrego Smaku pełnej pyszności. 

W jakich godzinach można przyjść?

W piątek (22 grudnia) interaktywny pojazd Wawel będzie stacjonował na placu Solnym we Wrocławiu od godz. 15:00 do 19:00.

Wstęp do Wawel Trucka jest dla wszystkich darmowy. Dodatkowo, dzieci będą mogły (za darmo) skomponować mieszankę ze swoich ulubionych słodyczy i oczywiście zabrać ją ze sobą do domu.

Posłuchaj podcastu

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl