wroclaw.pl Najnowsze wiadomości dla mieszkańców Wrocławia Dla mieszkańca logo
Pogoda we Wrocławiu temperatura powietrza wynosi 33°C
Link do portalu wroclaw.pl
Aby wyświetlić zawartość strony, zaakceptuj pliki cookie
Reklama

Urzędnicy doręczą mieszkańcom informacje o wymiarze opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi

Wydział Podatków i Opłat Urzędu Miejskiego Wrocławia informuje, że w dniach od 14 stycznia 2020 r. do 1 lutego 2020 r. pracownicy Urzędu Miejskiego Wrocławia będą doręczać mieszkańcom Wrocławia informacje w sprawie wymiaru opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi (nie dotyczy to mieszkańców nieruchomości wielolokalowych, tj. Wspólnot Mieszkaniowych oraz Spółdzielni Mieszkaniowych).

Reklama

Powyższe informacje będą doręczane ze zwrotnym potwierdzeniem odbioru pod wskazane przez podatników wrocławskie adresy korespondencyjne. Korespondencja niedoręczona będzie wysłana listami poleconymi za zwrotnym potwierdzeniem odbioru, za pośrednictwem Poczty Polskiej S.A.
W każdej informacji dotyczącej wymiaru opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi  podany jest:

  •    indywidualny numer rachunku bankowego założonego dla nieruchomości, dla której została złożona deklaracja o wysokości opłaty za gospodarowanie      odpadami komunalnymi,
  •    wysokość opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi,
  •    terminy płatności.


Opłat można dokonywać bez prowizji: w Punktach Obsługi Bankowej PKO Bank Polski S.A. w Urzędzie Miejskim Wrocławia oraz w placówkach i filiach PKO
Bank Polski S.A. na terenie Wrocławia. 

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama