wroclaw.pl Najnowsze wiadomości dla mieszkańców Wrocławia
Pogoda we Wrocławiu temperatura powietrza wynosi 12°C
Link do portalu wroclaw.pl
Aby wyświetlić zawartość strony, zaakceptuj pliki cookie
Reklama

Trwają zapisy na Międzynarodowy Dzień Wolontariusza we Wrocławiu

Wrocławskie Centrum Rozwoju Społecznego zaprasza wolontariuszy oraz koordynatorów i opiekunów działających na terenie Wrocławia na wspólne świętowanie Międzynarodowego Dnia Wolontariusza 5 grudnia w Kinie Nowe Horyzonty. Zapisy otwarte do piątku, 29 listopada.

Reklama

Coroczne święto to okazja, by docenić pracę wolontariuszy, podziękować za ich czas i zaangażowanie. Jedną z atrakcji dla uczestników będzie seans filmu "Na noże", który właśnie wchodzi na ekrany kin.

Podczas wydarzenia zostaną także ogłoszone konkursy dla wolontariuszy: Ośmiu Wspaniałych - dedykowany wolontariuszom ze szkół oraz Wrocławskie Oblicza Wolontariatu - przeznaczony dla wolontariuszy z organizacji, instytucji oraz firm.

Program i zapisy

Świętowanie rozpocznie się od godz. 17.15. Po rejestracji i poczęstunku o godz. 18 rozpocznie się część oficjalna:

  • od g. 17.15 - rejestracja,
  • od g. 17.15 - poczęstunek,
  • g. 18.00 - powitanie gości i ogłoszenie konkursów dla wolontariuszy,
  • g. 18.15 - seans filmowy „Na noże”.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, ale obowiązują zapisy, których dokonać może koordynator lub opiekun wolontariuszy. W wiadomości należy przekazać informację o ilości potrzebnych wejściówek oraz wskazać osobę, która w imieniu instytucji dokona ich odbioru w dniu wydarzenia.

Zgłoszenia przyjmowane są do piątku, 29 listopada 2019 r. pod adresem: [email protected] Ilość miejsc jest ograniczona, obowiązuje kolejność zapisów.

Więcej szczegółów dostępne tutaj.

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama