wroclaw.pl Najnowsze wiadomości dla mieszkańców Wrocławia Dla mieszkańca logo
Pogoda we Wrocławiu temperatura powietrza wynosi 23°C
Link do portalu wroclaw.pl
Aby wyświetlić zawartość strony, zaakceptuj pliki cookie
Reklama

Będą nowe mieszkania od TBS Wrocław

Towarzystwo Budownictwa Społecznego Wrocław Sp. z o.o. buduje kolejne mieszkania na wynajem w Leśnicy, przy ul. Dolnobrzeskiej oraz na Brochowie przy ul. Pakistańskiej.

Reklama

Mieszkania te będą gotowe do zamieszkania wiosną 2017 roku. Zainteresowani wynajmem lokali mieszkalnych w atrakcyjnej formule TBS znajdą wszystkie potrzebne informacje na stronie www.tbs-wroclaw.com.pl oraz pod nr. tel. 71 325 28 95 lub 71 325 33 38.

Dodatkowo, każdy, kto jest zainteresowany inwestycją przy ul. Dolnobrzeskiej, będzie mógł zobaczyć mieszkania podczas dnia otwartego, czyli 24 września br., w godz. 10.00-15.00.

Przypominamy, że najemcą lokalu w TBS Wrocław zostać mogą osoby fizyczne i prawne, które:

  • nie posiadają tytułu prawnego do innego mieszkania we Wrocławiu,
  • osiągają dochody pozwalające na regularne opłacanie czynszu i innych zobowiązań z tytułu najmu mieszkania. W przypadku zbyt niskich dochodów przyszły najemca zobowiązany będzie do wskazania osoby trzeciej, która przystąpi do zobowiązania najemcy z tytułu zapłaty czynszu najmu i opłat niezależnych od wynajmującego,
  • wpłacą, po zawarciu umowy partycypacyjnej, 30 proc. wartości kosztów budowy wybranego lokalu,
  • wpłacą, na 7 dni przed podpisaniem umowy najmu, kaucję zabezpieczającą należności z tytułu najmu, w wysokości maksymalnie 12-krotnego (obecnie 3-krotność) miesięcznego czynszu. Kaucja jest waloryzowana i zwracana w całości po wypowiedzeniu umowy najmu, jeśli wynajmujący nie zalega z zapłatą czynszu.

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Zobacz więcej wiadomości portalu wroclaw.pl Więcej wiadomości portalu wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl Logo wroclaw.pl