4. Tarczyński Arena opanuje magia. MagicShock we Wrocławiu
Sztuczka magiczna wygląda jakby kobieta w błyszczącej sukni unosiła się w powietrzu w układzie horyzontalnym. Nad nią stoi magik w kapeluszu o obręczą w ręku, w środku obręczy znajdują się nogi kobiety. pixabay

We Wrocławiu powstanie prawdziwe magiczne miasto. Zaplanowano wystawę w magicznej scenografii, występy magików, targi magiczne i stoiska, gdzie magicy przeprowadzą również warsztaty. Bilety są już w sprzedaży. Kiedy spotkanie?

Wielki festiwal magii w Tarczyński Arena

MagicShock - Festiwal Magii zaplanowano na dwa dni w ostatni weekend listopada (25-26 listopada). Organizatorzy zapowiadają, że wydarzenie będzie światową premierą. Jakie atrakcje są zaplanowane?

W centrum kongresowym Tarczyński Arena we Wrocławiu powstanie magiczne miasto.

– Kiedy do niego wejdziesz, nie będziesz mógł uwierzyć własnym oczom. To tutaj niemożliwe stanie się możliwe, a ty już nie będziesz wiedział, co jest prawdą, a co iluzją! – zapowiadają organizatorzy MagicShock.

Zaplanowano występy magików na głównej scenie, targi magiczne i warsztaty prowadzone przez doświadczonych iluzjonistów oraz moc innych atrakcji, które organizatorzy trzymają w tajemnicy.

Gdzie kupić bilety na MagicShock?

Sprzedaż biletów ruszyła już we wrześniu. Ile kosztują bilety wstępu i gdzie je kupić?

Godziny wydarzenia:

• sobota - od godz. 10:00 do 19:00,
  • niedziela - od godz. 10:00 do 18:00.

MagicShock bilety

Ceny biletów:

• Normalny (do 150 minut) – 95 zł,
  • Ulgowy (do 150 minut) – 85 zł,
  • Bilet VIP (nielimitowany czas) – 250 zł,
  • Rodzinny: 2+2 (2 bilety normalne i 2 bilety ulgowe do 150 minut) – 340zł.

Bilety ulgowe przysługują: dzieciom do 18 roku życia, uczniom i studentom do 26 roku życia, emerytom, rencistom i niepełnosprawnym (osoby korzystające z ulgi muszą przedstawić niezbędne dokumenty takie jak legitymacje, orzeczenia itp.)

Dzieci do 3 roku życia - wstęp bezpłatny (opiekunowie muszą na wejściu przedstawić dokument potwierdzający datę urodzenia dziecka)

Organizatorzy informują, że ceny są dynamiczne i zmieniają się wraz z liczbą sprzedanych biletów. Im wcześniej zostaną zakupione tym mniej będą kosztować. Zakupić można je przez stronę internetową.