Organizatorzy przekonują, że dobra zabawa i niemarnowanie mogą iść w parze. Możecie przekonać się sami. W programie m.in. gry, animacje i konkursy, warsztaty o niemarnowaniu i ekologii, poczęstunek przygotowany z uratowanych produktów.
Podczas festynu będzie także można zapisać dzieci na bezpłatne warsztaty: teatralne, wokalne, plastyczno-graficzne, czy związane z samodzielnym naprawianiem odzieży.
– Udało mi się skupić fajnych, pozytywnych ludzi, którym chce się działać – zachwala prowadzących warsztaty Jan Piontek w Fundacji Weź Pomóż.
Wstęp wolny.
Ale to niejedyne plenerowe wydarzenie na Szczepinie w tę sobotę. Na 5 szczepińskich podwórkach wystąpi tego dnia… 5 teatrów. Zaprasza Stowarzyszenie Serce Szczepina. Program spektakli znajdziecie tutaj.