wroclaw.pl strona główna Najświeższe wiadomości dla mieszkańców Wrocławia Dla mieszkańca - strona główna

Infolinia 71 777 7777

10°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: poniżej normy

Dane z godz. 21:00

wroclaw.pl strona główna
Posłuchaj podkastu wroclaw.pl
na dzień dobry
Reklama
  1. wroclaw.pl
  2. Dla mieszkańca
  3. Aktualności
  4. Sylwester 2015 na Rynku we Wrocławiu [ZDJĘCIA, WIDEO]
Sylwester 2015 na Rynku we Wrocławiu [ZDJĘCIA, WIDEO]

fot:jk

Sześć godzin muzyki, największe polskie i światowe przeboje, najpopularniejsze gwiazdy polskiej sceny muzycznej, znakomici wykonawcy z zagranicy, multimedialna scenografia i tysiące osób zebrane na wrocławkim Rynku. Tak wyglądał Sylwester 2015. 

Reklama

 Szalona prywatka

Wydarzeniom na scenie głównej towarzyszyć będzie szalona prywatka z udziałem młodych, barwnych, pełnych życia i otwartości na świat Europejczyków. We Wrocławiu spotkają się po raz pierwszy. Podzielą się swoimi spostrzeżeniami na temat Polski, marzeniami na nadchodzący rok, opowiedzą, jak w ich krajach obchodzi się sylwestra, a do domów zabiorą niezapomniane wspomnienia i wyjątkową atmosferę Wrocławia. Gospodarzem „europejskiej prywatki” będą Damian Michałowski z Radia ZET oraz Maciej Musiał. Atmosferę dodatkowo podgrzeje chór Sound’n’Grace i zespół bębniarzy

Uczestnicy sylwestrowej zabawy będą mogli wysłać SMS-a z życzeniami noworocznymi, a następnie zobaczyć je na ekranie telewizora. Nie zabraknie także atrakcji dla internautów! Zdjęciami z noworocznej imprezy będzie się można podzielić z widzami w całej Polsce. Najciekawsze, opublikowane na Facebooku fotografie trafią na ekrany.

Pierwsi uczestnicy wrocławskie Sylwestra już pod sceną

Posłuchaj podcastu

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl