wroclaw.pl Najnowsze wiadomości dla mieszkańców Wrocławia Dla mieszkańca logo

Świąteczne kiermasze i jarmarki we Wrocławiu (gdzie i kiedy)

Szukacie ciekawych, niebanalnych, ręcznie wykonanych przedmiotów na świąteczne prezenty? Zamiast do galerii handlowych warto zajrzeć na targi rękodzieła, których jak co roku nie zabraknie we Wrocławiu. Zobaczcie, gdzie się wybrać na poszukiwania.

Sezon na świąteczne kiermasze rozkręci się na dobre z początkiem grudnia. Tuż przed mikołajkami zaplanowano kilka mniejszych i większych bazarów z rękodziełem. W ofercie m.in. kosmetyki, biżuteria, wyjątkowa odzież, ceramika czy zabawki.

Ręki Dzieła Fest Zima 2021 (11-12 grudnia)

Ręki Dzieła Fest to impreza promująca twórczość lokalnych artystów rękodzieła. Zimową edycję zaplanowano w dwa grudniowe weekendy (4-5 oraz 11-12 grudnia) w Przejściu Żelaźniczym.

Na kupujących jak zawsze będzie czekała biżuteria, zabawki, ubrania, torby, dekoracje, ceramika, malarstwo oraz wiele niespotykanych w sklepach drobiazgów.

Ręki Dzieła Fest Zima 2021

Targi / Eventy
Termin od 4 grudnia 2021 do 12 grudnia 2021

Miejsce Przejście Żelaźnicze

Świąteczny kiermasz dla zwierzaków (11-12 grudnia)

Świąteczny kiermasz na rzecz bezdomnych zwierząt, przebywających w TOZ Schronisku we Wrocławiu. Do kupienia m.in. schroniskowe kalendarze 2022 r., słodkości, gadżety dla dzieci i dorosłych, co nieco dla psów i kotów.

Świąteczny kiermasz dla zwierzaków

Targi / Akcje społeczne
Termin od 11 grudnia 2021 do 12 grudnia 2021

Miejsce Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt we Wrocławiu

Targi Dobry Design – Gwiazdka (11-12 grudnia)

Książki, rośliny, ceramika, moda, dekoracje, vintage, coś dla najmłodszych. Najciekawsze polskie marki, najnowsze trendy w sercu Wrocławia na Wyspie Słodowej.

Targi Dobry Design – Gwiazdka

Termin od 11 grudnia 2021 do 12 grudnia 2021

Miejsce Concordia Design

Świąteczny Kiermasz Rękodzieła (17 grudnia)

Edukacja, kultura i aktywizacja społeczna – to czeka gości, uczestniczki i uczestników Świątecznego Kiermaszu Rękodzieła 2021, który odbędzie się na rynku Psiego Pola.

Świąteczny Kiermasz Rękodzieła 2021

Termin 17 grudnia 2021 od 12:00 do 17:00

Miejsce Rynek Psiego Pola

Świąteczny Kiermasz na pokładzie Odra Centrum (19 grudnia)

19 grudnia (niedziela) na pokładzie Odra Centrum odbędzie się Świąteczny Kiermasz, który potrwa cały dzień. Organizatorzy zapraszają wszystkich chętnych na aromatyczną kawę i gorącą czekoladę w Odra Cafe oraz inne atrakcje. Ten dzień to wyjątkowa okazja na zakup produktów hand made – idealnych na prezenty dla najbliższych i dekorację domu.

Świąteczny Kiermasz na pokładzie Odra Centrum

Jarmarki / Piknik / Show / Eventy
Termin 19 grudnia 2021 od 10:00 do 17:00

Miejsce Odra Centrum

Choinki na Nocnym Jarmarku – Kup choinkę i pomóż zwierzętom (7-23 grudnia)

Organizatorzy zapraszają na Nocny Jarmark na ul. Tęczowej 65, gdzie do 23 grudnia można kupić choinkę i pomóc w ten sposób zwierzętom. Oprócz tego można wypić ciepłą herbatę lub grzańca, a także zjeść coś pysznego. W planie także pokazy filmów od godzinie 18.00.

Choinki na Nocnym Jarmarku – Kup choinkę i pomóż zwierzętom!

Akcje społeczne / Eventy
Termin od 7 grudnia 2021 16:00 do 23 grudnia 2021 23:00

Miejsce Nocny Targ Tęczowa

Świąteczny EkoJarmark w EkoChoince pod Wrocławiem (4-5, 11-12, 18-19 grudnia)

Lokalne rękodzieło, food trucki, ognisko, a zamiast reniferów – alpaki Cudak i Cwał. Całość w świątecznym wiejskim klimacie, jedynie 15 min od granic Wrocławia – tak zachęcają organizatorzy do odwiedzin w Małuszowie na świątecznym EkoJarmarku.

Świąteczny EkoJarmark w EkoChoince

Termin od 4 grudnia 2021 do 18 grudnia 2021

Miejsce EkoChoinka

Przejdź na stronę główną portalu wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl Logo wroclaw.pl