4. Staropolanka sponsorem technicznym The World Games 2017

Staropolanka – największy na Dolnym Śląsku producent wody mineralnej, został sponsorem technicznym Światowych Igrzysk Sportowych The World Games 2017, które w lipcu rozegrane zostaną we Wrocławiu.

– Cieszę się, że udało nam się pozyskać drugiego silnego partnera i sponsora – mówi Marcin Przychodny, prezes Wrocławskiego Komitetu Organizacyjnego The World Games Wrocław 2017. Przed tygodniem zaprezentowano sponsora głównego imprezy – koncern Kaufland.

Marcin Przychodny: – Staropolanka to bardzo dobra, zdrowa woda. To ważne, bo promujemy zdrowy tryb życia. Po drugie, to firma dolnośląska, a nam zależy na promocji marek regionalnych i lokalnych. Do 20 lipca, czyli do inauguracji igrzysk, będziemy, między innymi w szkołach, promować zdrowy tryb życia. Staropolanka zawsze będzie z nami obecna.

W trakcie tygodniowych zawodów oraz podczas imprez i spotkań zapowiadających wydarzenia The World Games 2017 zawodnicy i kibice będą mieli do dyspozycji nawet pół miliona butelek wody mineralnej Staropolanki.

Mariusz Diakowski, wiceprezes Staropolanki, zwrócił uwagę na wspólne wartości promowane przez producenta wody mineralnej i organizatorów TWG 2017. – To zdrowy tryb życia.

Paweł Pawelczyk, wiceprezes Staropolanki ds. produkcji: – Staropolanka jest największym producentem wody mineralnej na Dolnym Śląsku i jednym z największych producentów wody mineralnej w Polsce. Trudno byłoby nam nie uczestniczyć w tak nadzwyczajnym wydarzeniu, jak The World Games 2017.

10. Światowe Igrzyska Sportowe The World Games 2017 rozpoczną się 23 lipca we Wrocławiu. W tygodniowej imprezie weźmie udział ok. 3,5 tysiąca zawodników, którzy będą rywalizowali w 31 konkurencjach.

Bilety na wydarzenia TWG 2017 można już kupić TUTAJ.

Igrzyska będą transmitowane przez telewizję Polsat, zawody obejrzą kibice w stu krajach na całym świecie.

Więcej informacji o TWG 2017.