wroclaw.pl strona główna Najświeższe wiadomości dla mieszkańców Wrocławia Dla mieszkańca - strona główna

Infolinia 71 777 7777

26°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: umiarkowana

Dane z godz. 12:00

wroclaw.pl strona główna
Reklama
  1. wroclaw.pl
  2. Dla mieszkańca
  3. Aktualności
  4. Siłownie i kluby fitness we Wrocławiu [MAPA]
Siłownie i kluby fitness we Wrocławiu [MAPA]

Wraz z początkiem roku każdy z nas stawia sobie nowe cele, które przez najbliższe tygodnie czy miesiące będzie starał się realizować . Najczęściej noworocznym postanowieniem jest powrót do zadowalającej formy fizycznej i dążenie do zdrowego stylu życia. Aby to osiągnąć, warto skorzystać z usług wyspecjalizowanych trenerów wrocławskich siłowni czy klubów fitness. Skorzystajcie z naszej mapy i wybierzcie klub dla siebie.

Reklama

Z pewnością każdy zdaje sobie sprawę, że kluczowym elementem w utrzymaniu swojego zdrowia w jak najlepszym porządku, są odpowiednie nawyki żywieniowe, a także aktywność fizyczna. Nie potrzebujemy wymyślnych diety czy drastycznie niskokalorycznego menu, które najczęściej wywołuje zupełnie odwrotne skutki, aniżeli były zamierzone.

Warto zastanowić się wyłącznie nad zbilansowaniem swoich posiłków, odpowiednim doborem mikro i makroelementów, a także regularnym treningiem. Co najważniejsze, musimy nabrać chęci i zdać sobie sprawę z tego, że proces kształcenia swojej sylwetki i wyrabiania zdrowych nawyków żywieniowych jest długotrwały. Efekty nie przychodzą z dnia na dzień! Warto o tym pamiętać, aby nie zniechęcić się zbyt szybko.

Najważniejszy jest ruch i systematyczność

Wrocław dysponuje wieloma siłowniami zewnętrznymi. Jednak kiedy za oknami pogoda nie dopisuje, albo potrzebujemy wsparcia wyspecjalizowanego trenera personalnego, wówczas warto wybrać się do jednego z kilkudziesięciu klubów fitness czy siłowni, które dysponują szeroką ofertą skierowaną do klientów. 

Zajęcia indywidualne, zajęcia grupowe, treningi crossfitowe, obwodowe czy nawet dla kobiet w ciąży. Każdy z klubów, tych kameralnych i tzw. sieciówek, oferuje szereg zajęć, które możemy dopasować do swoich preferencji. Dlatego tylko i wyłącznie od naszych chęci zależy, czy zrealizujemy nasze noworoczne postanowienie, które być może przerodzi się w pasję do zdrowego stylu życia i już na dobre zagości w naszych domach - na czym z pewnością skorzysta cała rodzina, ciesząc się doskonałym zdrowiem i samopoczuciem.

Spróbujcie, podejmijcie wyzwanie i pamiętajcie, że najważniejszą rzeczą jest wytrwałość w dążeniu do upragnionego celu. A ten kryje się tuż za rogiem. Powodzenia!

Czytaj także: Sobotni trening z Aquapark Wrocław

Siłownie we Wrocławiu [MAPA]

Więcej wydarzeń i miejsc z Wrocławia znajdziesz na go.wroclaw.pl | Pobierz dane z Wrocław OpenData

Posłuchaj podcastu

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Głosuj na Wrocławski Budżet Obywatelski 2023. Otwiera się w nowej karcie
Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl