18 sierpnia na zielonym tarasie Wroclavii zagra Sebastian Jerzy Riedel wraz z Bartkiem Miarką. Wydarzenie jest częścią Vertigo Summer Blues Festival.
Vertigo Summer Blues Festival to cykl wydarzeń dla wielbicieli muzyki oraz dla miłośników podróży śladem ulubionych miejsc w mieście. Festiwal odbędzie się w dniach 16 – 29 sierpnia, a koncert we Wroclavii będzie jednym z pierwszych wydarzeń tegorocznej edycji muzycznej imprezy.

Sebastian Jerzy Riedel & Bartek Miarka we Wroclavii
Wroclavia Centrum Handlowe
Jak grać?
Wystarczy w formularzu konkursowym odpowiedzieć na pytanie: Jak nazywa się inny letni festiwal, którego, opórcz Vertigo Summer Blues Festival, organizatorem jest Vertigo?
Na odpowiedzi czekamy do wtorku, 17 sierpnia, do godz. 12.00. Zaproszenie trafi do 5 i 7 osoby, która prawidłowo odpowie na pytanie. Zwycięzców o sposobie i miejscu odbioru zaproszenia poinformujemy mailowo i telefonicznie.