wroclaw.pl Najnowsze wiadomości dla mieszkańców Wrocławia
Pogoda we Wrocławiu temperatura powietrza wynosi 14°C
Link do portalu wroclaw.pl
Aby wyświetlić zawartość strony, zaakceptuj pliki cookie
Reklama

Akcja #zeschronudodomu – modelki promują adopcję psów

Fot. Natalia Pawlak, WOmanagement

Pracownicy Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt we Wrocławiu zorganizowali kolejną sesję zdjęciową promującą akcję #zeschronudodomu. Tym razem do adopcji czworonogów zachęcały modelki z wrocławskiej agencji WOmanagement.

Reklama

– Poprzez zdjęcia z roześmianymi dziewczynami, chcemy pokazać, że posiadanie psa to mnóstwo radości i miłości. Tego typu sesje powodują, że odbiorca pomyśli "fajnie byłoby mieć psa". Tym razem postawiłyśmy na plener na łące pokazując, że letni wypoczynek z czworonożnym przyjacielem może być świetnym relaksem. Zatem – zabierz psa ze schronu do domu – mówi Natalia Pawlak z WOmanagement, autorka zdjęć.

Modelki pozowały w kwiecistych sukniach z wiankami na głowach. Jak podkreślają przedstawiciele schroniska sesja przebiegła w sympatycznej atmosferze. Zadowolone były również psy, będące w centrum uwagi. W dodatku, w nagrodę mogły liczyć na smaczne prezenty.

Fot. Natalia Pawlak, WOmanagement

Fot. Natalia Pawlak, WOmanagement

– Istotne było także to, że dziewczyny z WOmanagement doskonale pracowały z psami. Niektóre z nich brały udział w pierwszej akcji #zeschronudodomu, więc doskonale wiedziały, jak powinny się zachować i jak motywować do pozowania zwierzęta. Wszystko po to, by stworzyć piękne zdjęcia pomocne przy adopcji – wyjaśnia Aleksandra Cukier z Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami we Wrocławiu.

Kolejna sesja w schronisku

To nie pierwsza tego typu akcja zachęcająca do adopcji zwierząt z wrocławskiego schroniska. Wcześniej rozpoczęto m.in. projekt "Niewidzialni", zachęcający do zaopiekowania się najstarszymi podopiecznymi schroniska, którzy mają najmniejsze szanse na znalezienie nowego domu. Kilka miesięcy temu w sesji zdjęciowej w schronisku wziął również udział znany aktor Marcin Dorociński. Zdaniem pracowników schroniska każdy taki pomysł daje efekty w postaci adopcji kolejnych zwierząt.

Fot. Natalia Pawlak, WOmanagement

Fot. Natalia Pawlak, WOmanagement

– Ludzie dzwonią z zapytaniem o psiaki ze zdjęć, chcą je poznać i zastanawiają się nad ich przygarnięciem. Ciekawe wydarzenia budzą także zainteresowanie mediów. To również poszerza grono osób, które zaglądają do naszego schroniska i w konsekwencji adoptują „bezdomniaki” – podkreśla Aleksandra Cukier.

W ostatniej sesji zdjęciowej wzięło udział siedemnaście psów i pięć modelek. W sumie we wrocławskim schronisku na adopcję czeka obecnie aż 170 psów oraz 180 kotów.

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama