4. Wrocławskie murale. Co o nich wiesz? Rozwiąż QUIZ!

Świetnie znasz Wrocław, jego historię i tutejsze murale? Interesujesz się street artem, czyli sztuką ulicy? Weź udział w naszej zabawie i rozwiąż quiz o wrocławskich muralach. Łatwo nie będzie. Tylko najlepsi zdobędą 100 procent punktów. Do dzieła! Powodzenia!

Street art może być świetnym pretekstem do zwiedzania miasta. Szczególnie, jeśli jest co podziwiać na budynkach, murach i w przejściach podziemnych.

We Wrocławiu nie brakuje ciekawych murali. Znajdziemy je w różnych częściach miasta. Niektóre są poświęcone znanym osobom związanym z miastem albo konkretnym wydarzeniom, inne reprezentują po prostu sztukę ulicy.

Dobrze znasz Wrocław? Interesujesz się street artem? Rozwiąż QUIZ o wrocławskich muralach. Tylko najlepsi zdobędą 100 procent punktów.