wroclaw.pl Najnowsze wiadomości dla mieszkańców Wrocławia
Pogoda we Wrocławiu temperatura powietrza wynosi 14°C
Link do portalu wroclaw.pl
Aby wyświetlić zawartość strony, zaakceptuj pliki cookie
Reklama

Rozlicz PIT we Wrocławiu, wygraj nagrody. Zgłoszenia do północy

Do 6 maja 2018 r. można zgłosić się do loterii „Rozliczaj PIT we Wrocławiu i wspieraj projekty poprawiające jakość powietrza w mieście”. Wszyscy, którzy spełnią warunki i zgłoszą się do zabawy, mogą wygrać cenne nagrody.

Reklama

Celem akcji jest zachęcenie osób mieszkających we Wrocławiu do rozliczania rocznego podatku PIT właśnie w naszym mieście.

Aby wziąć udział w zabawie, należy spełnić kilka warunków:

  • loteria jest skierowana do wszystkich podatników, którzy rozliczą PIT za 2017 we Wrocławiu, wskazując wrocławski adres zamieszkania –  dla tych, którzy rozliczają się tutaj od lat, oraz tych, którzy zrobią to pierwszy raz
  • do 6 maja 2018 roku trzeba zgłosić swój udział w loterii, wypełniając formularz na stronie internetowej www.wroclaw.pl/pit lub wrzucając kupon do urny loteryjnej w Centrum Obsługi Mieszkańca przy pl. Nowy Targ 1-8

Duża cześć z podatku PIT wraca do miasta, w którym złożono deklarację. Aby rozliczyć PIT we Wrocławiu, nie trzeba być tu zameldowanym. Wystarczy w swoim rocznym zeznaniu podatkowym wpisać aktualny wrocławski adres zamieszkania i złożyć go w jednym z urzędów skarbowych. Nie ma konieczności składania oświadczeń aktualizacyjnych w poprzednim urzędzie.

Dzięki wpływom z podatku PIT finansowane są m.in. Wrocławski Budżet Obywatelski, transport publiczny, ochrona środowiska, projekty wspierające poprawę jakości powietrza w mieście, programy inwestycyjne, budowa tras rowerowych, edukacja dzieci, sport, kultura itd.

Loteria

Wszyscy podatnicy, którzy zgłoszą się do zabawy, wezmą udział w loterii z cennymi nagrodami. W tym roku nagrodą główną jest samochód hybrydowy KIA NIRO croosover hybrid. Dodatkowo ufundowano skutery elektryczne oraz rowery miejskie. 

Losowanie odbędzie się 12 maja br. w godz. 13.00-15.00 na Bulwarze Xawerego Dunikowskiego podczas miejskiej imprezy „Dzień Odry”.

Partnerem akcji są dotlenieni.org – organizacja działająca na rzecz ekologii.

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama