wroclaw.pl strona główna Najnowsze wiadomości dla mieszkańców Wrocławia Dla mieszkańca - strona główna

Infolinia 71 777 7777

2°C Pogoda we Wrocławiu
wroclaw.pl strona główna
Reklama
  1. wroclaw.pl
  2. Dla mieszkańca
  3. Aktualności
  4. Rowerowa integracja dla firm, czyli Firmowy Rajd Rowerowy we Wrocławiu
na zdjęciu grupa rowerzystów materiały organizatora
na zdjęciu grupa rowerzystów

FRRuuu to rowerowa gra miejska dla firm, która swoją pierwszą edycję miała w ubiegłym roku we Wrocławiu. Wówczas wystartowało w niej 600 pracowniczek i pracowników wrocławskich firm. W tym roku organizatorzy przewidują, że weźmie w niej udział 3000 osób a impreza zawita również do Warszawy. 

Reklama

4-osobowe drużyny mają do pokonania ok. 25 km trasę pełną zadań i wyzwań, za rozwiązanie których otrzymują punkty. Czas ukończenia gry nie ma znaczenia, bo liczą się współpraca, zaangażowanie i poprawne odpowiedzi. 

Rozrywka, integracja, ekologia

FRRuuu to nie tylko rozrywkowe wydarzenie, promocja aktywności fizycznej czy eko-inicjatywa (1 uczestnik = 1 posadzone drzewo od Posadzimy.pl i dostęp do nielimitowanej wody dzięki MPWiK #PijKranówkę).

To sposób na integrację zespołu w firmie, budowanie trwałych relacji oraz dbanie o ich dobrostan, o którym tak dużo się teraz mówi i który z powodzeniem jest realizowany wśród uczestniczących marek.

Jak wskazują firmy, z racji stale rosnących cen paliw, pracownicy coraz częściej wybierają dwa kółka, zamiast samochodu, a świadczą o tym przepełnione parkingi rowerowe pod biurami we Wrocławiu i Warszawie. Stale rosnący popyt, sprawił, że na wymarzony rower czeka się teraz tygodniami, a na serwis - miesiącami.

Uczestnicy FRRuuu nie muszą się tym jednak przejmować - organizatorzy zapewniają dostęp do rowerów Nextbike, wystarczy zgłosić swoje zapotrzebowanie i cieszyć się wydarzeniem zarówno we Wrocławiu, jak i Warszawie.

2. edycja największej integracji formowej w Polsce

Do 2. edycji FRRuuu dołączyło już 100 firm. Zainteresowanie wrocławskim eventem przekroczyło oczekiwania, dlatego organizatorzy zdecydowali się na przygotowanie gry miejskiej w dwa dni: 17 i 18 września. Poza tym tydzień później na rowery przesiądą się pracownicy warszawskich firm.

Zapisy trwają, ale tylko do końca sierpnia obowiązuje niższa cena pakietów.

Szczegóły na stronie https://bit.ly/3Qu1rEM

Posłuchaj podcastu

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl