3. Wiadomości z regionu
  4. Rekordowa lekcja jogi na Kiełczowie. Czy rekord Polski zostanie pobity?
Kobieta uprawiająca jogę flickr
Kobieta uprawiająca jogę

Wyjątkowa lekcja jogi na boisku w Kiełczowie. W sobotę, 24 czerwca, zaplanowano próbę pobicia rekordu Polski pod względem liczby uczestników lekcji jogi.

Obecny rekord Polski wynosi 724 osoby. Organizatorzy próby ustanowienia nowego rekordu biorą pod uwagę, że w gminie Długołęka joga jest coraz bardziej popularna. Spotkanie miłośników jogi zaplanowano na sobotę, 24 czerwca, o godz. 10 na nowym kompleksie sportowym w Kiełczowie (ul. Leśna 3).

Podczas bicia rekordu rozpocznie się zbiórka publiczna na rzecz potrzebujących dzieci, którym umożliwimy wyjazd na kolonijne wakacje.
Organizatorzy próby ustanowienia nowego roku Polski w liczbie uczestników lekcji jogi

Każdy z uczestników otrzyma wodę i jabłko oraz pamiątkowy medal. Proszę pamiętać, by zabrać ze sobą karimatę lub ręcznik. Podczas próby bicia rekordu będzie obecny sędzia, który mam nadzieję certyfikat z nowym rekordem Polski.

Inicjatorką wydarzenia jest Marta Olchówka, a w jego przygotowanie włączyły się Fit Strefa Kiełczów oraz Zaowocowani - Warzywa i Owoce.

Źródło: materiały prasowe