wroclaw.pl strona główna Najnowsze wiadomości dla mieszkańców Wrocławia Dla mieszkańca - strona główna

Infolinia 71 777 7777

10°C Pogoda we Wrocławiu
wroclaw.pl strona główna

Wyszukiwarka

Aby wyświetlić zawartość strony, zaakceptuj pliki cookie
Reklama
  1. wroclaw.pl
  2. Dla mieszkańca
  3. Aktualności
  4. Punkt wsparcia matek z dziećmi przy ulicy Legnickiej kończy działalność
Punkt wsparcia matek z dziećmi przy ul. Legnickiej 21 działał od 2 do 31 marca. Obsłużył w tym czasie ponad 30 tysięcy osób. fot. Fundacja Młodzi dla Wrocławia
Punkt wsparcia matek z dziećmi przy ul. Legnickiej 21 działał od 2 do 31 marca. Obsłużył w tym czasie ponad 30 tysięcy osób.

Od 1 kwietnia 2022 r. nieczynny będzie punkt wsparcia matek z dziećmi przy ulicy Legnickiej 21, prowadzony przez Fundację Młodzi dla Wrocławia i Wrocławski Park Technologiczny.

Reklama

- Wszystkim darczyńcom i wolontariuszom serdecznie dziękujemy za dotychczasowe wsparcie i zachęcamy do pomocy w pozostałych miejscach. Naszych członków i wolontariuszy spotkacie teraz w Czasoprzestrzeni i innych wrocławskich punktach wsparcia – informują organizatorzy punktu.  

W ciągu miesiąca punkt obsłużył ponad 30 tysięcy osób, wydając 20 ton darów. Pracowało w nim 40 wolontariuszy.

Uchodźcy potrzebujący pomocy rzeczowej nadal korzystać mogą z punktów przy ul. Tramwajowej 1-3, Legnickiej 65, Poznańskiej 58, św. Marcina 4 oraz Marca Polo 39a.

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl