wroclaw.pl Najnowsze wiadomości dla mieszkańców Wrocławia
Pogoda we Wrocławiu temperatura powietrza wynosi 15°C
Link do portalu wroclaw.pl
Aby wyświetlić zawartość strony, zaakceptuj pliki cookie
Reklama

Projekt „Jestem Europejczykiem…” w finale prestiżowej nagrody

Wrocławski projekt „Jestem Europejczykiem – rola Parlamentu Europejskiego w moim życiu” został finalistą prestiżowej nagrody za najlepiej zarządzane projekty w Polsce. Uroczysta gala, na której poznamy laureatów Polish Project Excellence Award 2017, odbędzie się w połowie listopada w Warszawie.

Reklama

Obrady jury odbyły się w ubiegły piątek, 13 października 2017 r. W gronie finalistów znalazł się projekt „I am European – Jestem Europejczykiem – rola Parlamentu Europejskiego w moim życiu", prowadzony przez Biuro Zarządzania Projektami, współrealizowany przez Biuro Współpracy z Zagranicą w Departamencie Prezydenta Urzędu Miejskiego we Wrocławiu, WCDN przy wsparciu Parlamentu Europejskiego. 

Projekt zakończył się lutym 2016 r. i zakładał podniesienie poziomu wiedzy wśród uczniów wrocławskich szkół ponadgimnazjalnych na temat roli i działalności Parlamentu Europejskiego.

W ramach projektu uczniowie wrocławskich szkół ponadgimnazjalnych nakręcili 10 krótkich filmów, których tematem przewodnim są powiązania między działalnością Parlamentu Europejskiego, czy szerzej – Unii Europejskiej – a codziennym życiem młodych ludzi.

Gala podsumowania projektu w Hali Stulecia

Polish Project Excellence Award 2017

Laureatów Polish Project Excellence Award 2017 poznamy podczas uroczystej Gali PPEA w dniu 16 listopada 2017 w Warszawie. Już teraz wiadomo, że wrocławski projekt znajdzie się w pierwszej trójce wśród wyróżnionych.

To nie pierwsze wyróżnienie Wrocławia dla najlepiej zarządzanych projektów. W 2016 r. projekt „Destination Imagination – Akademia Kreatywnosci” zdobył pierwsze miejsce w kategorii projektów społeczno-organizacyjnych. Projekt byl również prowadzony przez Biuro Zarządzania Projektami.

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama