wroclaw.pl Najnowsze wiadomości dla mieszkańców Wrocławia Dla mieszkańca logo
Pogoda we Wrocławiu temperatura powietrza wynosi 26°C
Link do portalu wroclaw.pl
Aby wyświetlić zawartość strony, zaakceptuj pliki cookie
Reklama

Premiery kinowe od 26 kwietnia

Kadr z filmu „Pewnego dnia”

W ten weekend trzy premiery kinowe, ale wszystkie na wysoki połysk. Historia wokalistki, która chce wrócić do występów (Natalie Portman), węgierski poruszający film o naszej męczącej codzienności, która jest też źródłem wielu wzruszeń i wreszcie przesympatyczna historia młodocianego zespołu rockowego z Norwegii.

Reklama

Vox lux

Vox Lux

Dramat / Musical
Termin od 26 kwietnia 2019 do 2 maja 2019

Miejsce Cinema City Korona

Zobacz

Natalie Portman jako wokalistka z nieprzepracowaną traumą z przeszłości i drapieżną chęcią powrotu na scenę. W filmie Brady'ego Corbeta treść i aktorzy (także Jude Law) są równie ważni co niezwykła oprawa scenograficzna, czy kostiumy i charakteryzacja. W końcu jesteśmy w świecie, w którym show musi trwać. Nawet jeśli, jak śpiewał Freddie, pod makijażem spływają łzy.

Pewnego dnia

Pewnego dnia

Dramat / Inne
Termin od 26 kwietnia 2019 do 2 maja 2019

Miejsce Dolnośląskie Centrum Filmowe (DCF)

Zobacz

Zwykła kobieta, która musi ogarniać. Troje dzieci, męża, pracę, codzienne obowiązki, wszelkie duże i małe rodzinne kataklizmy. W męczącym kieracie brak czasem czasu, aby pomyśleć, nawet niekoniecznie o sobie. Piękny, wrażliwy film Węgrów, których kino zawsze daje do myślenia.

Mamy talent!

Mamy talent! (dubbing)

Termin od 26 kwietnia 2019 do 2 maja 2019

Miejsce Cinema City Korona

Zobacz

Młodzieżowa historia, wreszcie kręcona w Norwegii, czyli na miarę możliwości, a nie w Stanach z dużym finansowym zadęciem. Bezpretensjonalna, zabawna i bardzo ciepła (choć z zimnego kraju) opowieść o młodych rockmanach, którzy marzą o udziale w festiwalu rockowym. Problem w tym, że skład zespołu nie jest kompletny, jego członkowie nie do końca perfekcyjnie zgrani i utalentowani, a w dodatku brakuje basisty. Rozwiązaniem okazuje się...dziewięcioletnia wiolonczelistka.

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama