4. Poszukiwana nastolatka z Oleśnicy. Izabela Anioła może przebywać we Wrocławiu
Zaginiona Alicja Anioł, widziana była na dworcu PKP we Wrocławiu policja
Zaginiona Alicja Anioł, widziana była na dworcu PKP we Wrocławiu

Policjanci Komendy Powiatowej Policji w Oleśnicy prowadzą poszukiwania Izabeli Anioł. 15-latka nie powróciła do miejsca zamieszkania po odbyciu szkolnych praktyk w poniedziałek 11 marca br. Tego dnia widziano ją w rejonie dworca PKP we Wrocławiu. Widzieliście tę dziewczynę? Zgłoście to na policję!

Młoda kobieta nie powróciła do miejsca zamieszkania w poniedziałek 11 marca 2024 r. Jest to kolejna taka sytuacja. Oleśnicka policja prowadzi poszukiwania i prosi o pomoc w namierzeniu nastolatki.

Rysopis:

• wiek: 15 lat,
  • wzrost: 170 cm,
  • włosy: proste za ramiona w kolorze ciemny blond, grzywka przykrywająca czoło.

Dziewczyna ubrana była w ciemną kurtkę z jasnym futrem na kapturze. Miała na sobie jasne spodnie dresowe typu bojówki, bluzę z kapturem w kolorze jasny róż z napisem „Comebody”, białe buty sportowe marki Nike i dużą czarną damską torbę.

Policja apeluje do mieszkańców powiatu oleśnickiego oraz ościennych miejscowości o przekazywanie wszelkich informacji dotyczących osoby zaginionej Oficerowi Dyżurnemu Komendy Powiatowej Policji w Oleśnicy pod numerem 47 872 62 00 bądź korzystając z numeru alarmowego 112.

Źródło: policja