wroclaw.pl Najnowsze wiadomości dla mieszkańców Wrocławia
Pogoda we Wrocławiu temperatura powietrza wynosi 11°C
Link do portalu wroclaw.pl
Aby wyświetlić zawartość strony, zaakceptuj pliki cookie
Reklama

Posłuchaj Tkaczyka, Sadowskiego i Lewińskiego i pomóż dzieciom

Podczas wydarzenia w Dolnośląskim Centrum Filmowym 19 lutego Paweł Tkaczy, Michał Sadowski i Maciej Lewiński  podzielić się swoją wiedzą. Dochód ze szkolenia będzie przeznaczony na potrzeby  podopiecznych fundacji Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci.

Reklama

Nazwiska Michała Sadowskiego, Pawła Tkaczyka i Maciej Lewińskiego znane są wszystkim startupowcom, przedsiębiorcom czy blogerom. Lata praktyki pozwalają ekspertom teraz dzielić się swoją wiedzą, a dodatkowo pomóc potrzebującym. Dochód z wtorkowego szkolenia trafi na  zakup leków, środków higienicznych, rehabilitacji oraz realizacji innych potrzeb Podopiecznych fundacji "Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci". 

Spotkanie ze specjalistami we wtorek, 19 lutego, w dolnośląskim Centrum Filmowym od godz. 9.00.

Tkaczyk, Sadowski, Lewiński. Super Bohaterowie Internetu nauczą

Wykład / Warsztaty
Termin 19 lutego 2019 09:00

Miejsce Dolnośląskie Centrum Filmowe (DCF)

Zobacz

Bieg sponsorowany

Wrocławskiemu Hospicjum dla Dzieci będzie można pomóc również 21 marca podczas Wrocławskiego Biegu Sponsorowanego. Aby pobiec trzeba znaleźć sponsorów, osoby lub instytucje, które zapłacą za wysiłek fizyczny biegacza. Sponsor płaci biegaczowi za każde pokonane okrążenie czyli około 450 m. Sponsor nie musi oferować dużo, wystarczy 2, 5, 10 zł za okrążenie. Teraz to tylko od biegacza zależy ile okrążeni uda mu się przebiec i jaką kwotę uzbiera.

Fundacja Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci

Istnieje od 2007 roku i pomaga dzieciom i ich rodzinom na terenie całego Dolnego Śląska. Finansuje specjalistyczne sprzęty, opiekę medyczną i psychologiczną czy dojazdy specjalistów, które wspierają maluchy w tym czasie ich życia.

Jest hospicjum domowym - chore dzieci są w swoich własnych domach, a opieka specjalistów trwa od kilku dni do kilkunastu lat. 

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama