4. Mikołajkowy Bazar Prezentowy

Jeśli chcesz zrobić oryginalne prezenty gwiazdkowe, a i na mikołajki zdążysz, przyjdź 6 grudnia w godz. 16.00-20.00 do pubu Głuchy Telefon w Pasażu Niepolda.

To, co jest pewne – na Mikołajkowym Bazarze Prezentowym znajdziecie coś, czego nie da się dostać w żadnym sklepie – zachwalają organizatorzy.

Pub Głuchy Telefon w Pasażu Niepolda (ul. Ruska 51), 6 grudnia (sobota), godz. 16.00-20.00. Organizatorem Mikołajkowy Bazaru Prezentowego jest Agencja Marketingowa POMELOGO.