4. Oto osoby wyróżnione za działania na rzecz mieszkańców Wrocławia oraz zaangażowanie w rozwój miasta [ZDJĘCIA]

Redakcja www.wroclaw.pl,

Na zdjęciu widać osoby wyróżnione dzisiaj (28.12.) przez prezydenta Wrocławia Jacka Sutryka fot. Maciej Kulczyński

Przewodniczący Rad Osiedli otrzymali dzisiaj (28 grudnia) od prezydenta Wrocławia Jacka Sutryka wyróżnienia za działania na rzecz mieszkańców Wrocławia oraz zaangażowanie w rozwój miasta, szczególnie za owocną współpracę z placówkami oświatowymi na terenie osiedla. Zobaczcie zdjęcia z tej uroczystości, która odbyła się w Starym Ratuszu.

- Współpraca z Radami Osiedla była, jest i będzie dla mnie ważna. Wbrew temu, co się niektórym wydaje – słuchamy Rad Osiedla, tworzymy wspólne inicjatywy i słuchamy się wzajemnie - mówił w czasie uroczystości Jacek Sutryk.

Często Rady Osiedla działają przy szkołach – stąd potrzeba dobrych kontaktów z dyrekcją.

- I dziś za tę dobrą kooperację wręczamy dyplomy i dziękujemy wszystkim, którzy razem z nami budują to miasto w wielu jego wymiarach - mówił prezydent Wrocławia.