4. Bilety na koncert Dawida Podsiadło
Koncert Dawida Podsiadło, zdjęcie ilustracyjne Piotr Tarasewicz
Koncert Dawida Podsiadło, zdjęcie ilustracyjne

Dawid Podsiadło wystąpi na Tarczyński Arenie we Wrocławiu już 8 czerwca 2024 r. Artysta poinformował na swoim Facebooku, że jutro, 24 maja, w samo południe pojawią się w sprzedaży ostatnie bilety na jego koncert. – Pogoda dobra, nastroje świetne, będzie szałowo – zachęca Podsiadło na swoim profilu.

Dawid Podsiadło znów zagra na Tarczyński Arenie! 8 czerwca 2024 r. artysta odwiedzi Wrocław w ramach trasy koncertowej obejmującej łącznie siedem występów w czterech polskich miastach.

Podczas poprzedniego występu Dawida Podsiadło na wrocławskim stadionie – w czerwcu 2022 roku – na trybunach i płycie głównej bawił się komplet publiczności, ponad 40 tysięcy osób! Tym razem artysta wystąpi na scenie 360 stopni, otoczony z każdej strony fanami.

Gdzie i kiedy będą koncerty?

Trasa stadionowa 360 zawita do czterech miast:

• 01-02.06.2024 Gdańsk – Polsat Plus Arena Gdańsk
  • 08.06.2024 Wrocław – Tarczyński Arena Wrocław
  • 15-16.06.2024 Poznań – Enea Stadion
  • 22-23.06.2024 Chorzów – Stadion Śląski

Bilety w sprzedaży 24 maja od godz. 12

Dawid Podsiadło ogłosił dziś na swoim Facebooku, że jutro (24 maja) będzie można kupić ostatnie bilety na jego koncerty. Nie przegapcie sprzedaż rusza o godz. 12! Bilety można kupić na stronie www.ebilet.pl.

Jak pisze na swoim profilu muzyk: – Nie będzie ich dużo, ale zawsze coś, więc zapraszamy serdecznie do nas na stadiony tych, którzy jeszcze się zastanawiają. Pogoda dobra, nastroje świetne, będzie szałowo.